Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kollegák munkaidő után együtt...

Kollegák munkaidő után együtt sörözgetnek beszélgetnek engem soha nem hívnak-érdemes ezzel foglalkoznom? Végül is ez munkahely és nem család.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen vannak kisebb klikkek amik eljárogatnak munka után együtt sörözgetni biliárdozni dumálni. Engem soha egyszer se hívtak. Nem tudom eldönteni érdemes-e ezzel foglalkoznom. Ugyanis ez egy munkahely nem család nem egy osztályközösség mint anno a suliban. Ha nem hívnak , nem kíváncsiak rám, hát nem hívnek. Ez egy munkahely munkámat elvégzem fizumat megkapom minden más leszarva. Kb így állok hozzá.

Sose hívtak én sose mondtam hogy mennék. Én nem fogom tukmálni magam nem fogok rinyálni hogy hadd mehessek-igazából nincs is kedvem, de itt nem is ez a lényeg.

csak az a kérdés jól teszem-e hogy így állok hozzá? Elvégre fél életem itt töltöm tetszik nem tetszik, és azért nem mindegy milyen minőségű légkörben teszem. Otthon is törekszem rá hogy jól érezzem magam, ez egy munkahely ugyan de majdnem annyi időt vagyok itt mint otthon.

Szóval jól teszem hogy leszarok mindent munka elvégezve fizu átvéve és mindenki leszarva elvet követem?


2017. febr. 5. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mentem soha én sem, munka után egy sörre se. Az egy dolog hogy bent elhülyéskedünk, hisz be vagyunk zárva, csak munkával pedig lassan megy az idő.
2017. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval te is kb azt mondod hogy bőven elég belőlük a napi 8 ó is, nemhogy még meló után is őket bámuljam.
2017. febr. 5. 14:39
 3/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"fizumat megkapom minden más leszarva"


Lehet ezért nem hívnak...

2017. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát de ezt ők honnan tudnák? Sose mondtam ezt így nekik meg senkinek se.
2017. febr. 5. 15:44
 5/9 A kérdező kommentje:
mellesleg ők is nagyjából úgy állnak a melóhoz hogy "más is odaférjen". Vagyis ők is elvégzik ahogy elvégzik aztán le van szarva csak menjünk már. Mindenki így van vele.
2017. febr. 5. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te szíved szerint mennél ezekre a kiruccanásokra, azért pörögsz rajta ennyit. Nem vagyunk egyformák, én pl ha hívnának, se mennék, mert én nem barátkozni járok a munkahelyemre.
2017. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" mert én nem barátkozni járok a munkahelyemre."


Ez teljesen oké de ezzel semmit se mondtál. nem barátkozni jársz oda az egy dolog, de azért nem is tilos.

2017. febr. 5. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem tilos eljárni a kollégákkal biliárdozni, de én olyan vagyok, hogy ha nem nyitnak felém, akkor felőlem annyiszor járnak el nélkülem, ahányszor kedvük tartja. Mivel nem a barátaim, pont elég a társaságuk arra az x órára, amit együtt töltünk. A munkatársakat nem barátkozni tartjuk, hanem ez egy adódó helyzet csupán. De ha neked fontos lenne, hogy te is eljárhass velük szórakozni, akkor kérdezd meg tőlük, hogy te is mehetsz-e. Ha lekoptatnak, akkor legalább vágod, hogy nem bírnak.
2017. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jártam hasonló cipőben. Nem hívtak soha ebédelni, és bulizni. Nagyon bántott, aztán megfordítottam magamban a kérdést. Én hívtam valaha őket? Jelezetm feléjük, hogy szívesen mennék. A válasz az volt hogy "Nem! Csak elvártam, hogy jussak eszükbe, és megbántódtam, hogy nem jutottam. Szóval fogtam magam, és kövi ebédszünetnél megkérdeztem, hogy mennek e ebédelni, és hogy nem bánnák e, ha csatlakozom? Meglepődtek, de szívesen fogadtak, és ezek után mindig hívtak.


Bulival is így volt. Egyszer én hívtam meg pár kollégát, akikkel jóban voltam, és mondtam, hogy aki akar, jöhet. Aztán már mindig hívtak engem is.


Néma gyereknek anyja sem érti a szavát effektus.


Ha viszont amúgy sem mennél, amúgy sem barátkozol, természetes, hogy nem gondolják, szívesen mennél.

2017. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!