Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 22 évesen magányos vagyok,...

22 évesen magányos vagyok, egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
Nincsen barátom, és sajnos barátnőim se nagyon.. úgy érzem, hogy egyedül vagyok a nagyvilágban és a munkába menekülök.
2017. febr. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Munkában sincsenek barátaid? Miért nincs párod, rondának tartod magad? Önbizalomhiányos vagy?


Ezeknek van ellenszere. Kisugárzás. Csak ehhez össze kell szednie magát az embernek, ami valljuk be nehéz, de nem lehetetlen.

2017. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha teszel érte, nem maradsz magányos. Csak ne zárkózz be
2017. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzem sokszor, hogy egyedül maradok, pedig csak 20 éves vagyok. Vannak barátnőim, barátom jelenleg nincs, de szerintem normális ha néha eszedbe jut ez, társas emberek vagyunk, szükségünk van másokra. Azt írtad barátnőid se nagyon, de akkor biztos van pár nem? Nem a szám számít, a minőségi kapcsolat.
2017. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz egyedul maradni. De csak ugy nem repul senki szajaba a sult galamb. Miert nincsenek barataid es parod? Ilyenkor erdemes atgondolni ezt. Baratkozz ismerkedj akar itt neten is!
2017. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

milyen hobbijaid vannak? mit csinálsz szabadidődben?

ha teszel azért, hogy legyen társaságod, akkor nem leszel egyedül :)


23F

2017. febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adj fel hirdetést, írd le pontosan ki vagy, milyen vagy és milyen társat szeretnél találni. Jelenleg ezt tartom a társkeresés leghatékonyabb módjának, egyre többen ezt csinálják, mert akkor nem kell társaságba eljárni és tetszelegni senkinek sem; nem kell folyton bizonygatnod, hogy jobb vagy még a faliképen függő szárnyrakelt szentléleknél is. Ráadásul ha megírsz egy ilyen társkereső hirdetést, azzal tisztába kerülsz saját magaddal is, mert kénytelen leszel elgondolkodni saját magadról és az emberekhez fűződő viszonyodról - ami jellemfejlődés szempontjából egyáltalán nem hátrányos. Azt, hogy ne legyél sokat otthon egyedül és szédülten bolyongj inkább a városban, erdőn-mezőn nem tanácsolom; néha tényleg jól eshet az ilyesmi, de pártalálás szempontjából egyáltalán nem hatásos, legalábbis a saját tapasztalatom ezt mondatja belőlem. Sok sikert, ne add fel!
2017. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!