Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyu kisfia? Mire várnak?

Anyu kisfia? Mire várnak?

Figyelt kérdés
közel 30éves vagyok, nem szeretem a társkeresőket, de már végső elkeseredésemben oda regiztem. nem hiszem el mennyi anyuci kisfia van...én nem szeretnék még egy ilyen pasit, az exemmel is volt ilyen gond. mért van ez? mire várnak ezek a "férfiak"?
2017. febr. 19. 16:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Van bőven èletkèptelen fèrfi, de sok nő is megèri a pènzèt àm! Hàny olyan nővel talàlkoztam aki csak mozgó ATM-nek nèzett. Mindkèt nem-ben megvan a selejt.
2017. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

kedves 9es!!

az exemmel együtt éltem, évekig. vezettem háztartást, imádok, főzni és mindent ami a külön (szülőktől) éléssel jár. bevásárlás, mosás, sütés,főzés. mellette dolgozok természetesen. nem voltam soha elkényeztetve, 22 évesen költöztem otthonról, de amíg szülőknél laktam, addig is mindíg csináltam házimunkát, segítettem az öcsémmel is. elvittem oviba, mentem érte, segítettem a háziba, főztem neki...

2017. febr. 19. 17:11
 13/30 A kérdező kommentje:
soha nem szerettem ha költ rám, ami kell megvettem magamnak, bár magamra sajnálom a pénzt. neki szívesen vettem drága vagy drágább dolgokat.
2017. febr. 19. 17:13
 14/30 anonim ***** válasza:
69%
Én is otthon élek. Minek lakjak külön, fölösleges pénzkidobás...
2017. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%
14: Hogy megtedd az első lépést a felnőttéválás így a szerelmi élet felé?... Aki nem válik le, annak nem járnak a felnőtt örömök sem.
2017. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%
Tudod bogaram normális férfi csak a normális nőknek jut :)
2017. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
nem tudom miben kellenne változnom, de azt sem hogy miből gondolod, hogy nem vagyok az
2017. febr. 19. 17:47
 18/30 anonim ***** válasza:
33%
Miért ?Nem érzed úgy,hogy komoly probléma lehet veled ha "végső elkeseredésedben" kell társkeresőre menned - majd idejössz gyk-re panaszkodni,hogy nem találsz megfelelő férfit. Ha nem lennél elviselhetetlen csak akadna valaki melléd nem?Tudom ,tudom,mindenki más a hüle:)Figyi ,van spermabank ,szép napot.
2017. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem igazán fejtetted ki, hogy mi számít neked anyu kisfiának. Ha az, hogy valaki otthon lakik, akkor nem a férfiakkal van a gond. Semmi értelme kidobni havi 50+ ezret lakhatásra, ráadásul az étkezés is drágább így, stb. Aki ezt a pénzt kidobja csak azért, hogy 1-2 nő számára felnőttebbnek tűnjön, az nem felnőtt, hanem egy buta ember. Mondom ezt úgy, hogy jelenleg egyéb okok miatt külön kell élnem, el is tudom látni magam, autót tartok fenn, stb. 23/f
2017. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

" Semmi értelme kidobni havi 50+ ezret lakhatásra, ráadásul az étkezés is drágább így, stb. "


Nekem nem kerül semmivel sem többe a lakhatás külön, kb. ugyanannyi rezsi esett rám otthon is. A kaját végképp nem értem, mért lenne több?

2017. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!