Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy minél...

Miért van az hogy minél többet használom az oldalt annál rosszabb az értékelésem?

Figyelt kérdés

Pl nem rég elkezdtem válaszolgatni kérdésekre és egy hét alatt 10%-ot biztos romlott az átlag százalékom (vagy nem tudom hogy mondják ezt) Nem lehet őszintén megmondni a véleményemet mert folyton le vagyok értékelve. Családi kapcsolatoknál csinálják ezt leginkább. És nem szoktam bunkózni, meg csúnyán beszélni sem. Komolyan mire jó ez? Akkor nem kell kérdést feltenni szerintem. Jó megértem azt is hogy azért van ott a lehetőség hogy használjuk, de ez már túlzás.


(Tudom kriminális probléma, csak gondoltam leírom :D)


2017. febr. 21. 23:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
amúgy látom ide is beszabadultak hiába értékelem mindenkiét.
2017. febr. 22. 16:53
 12/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Ahogy mindenki írja, itt szimpátia alapján megy a szavazás, nem a hasznosság alapján.


Alapból volt olyan politikai kérdés, amiben kifejtettem a véleményem, erre az egybitesek rám vetették magukat, egymás alá adva a lovat, jöttek a lekicsinylő, lekezelő válaszok, reakciók. És Azonnal nekiállnak lepontozni egymást meg felpontozni, gyakorlatilag mint a sáskák :D


Arról szól a dolog, hogy van egy véleményem, és felpontozom az én véleményemet legjobban alátámasztó válaszokat, akár hasznosak, akár nem.


Legnagyobb felpontozásokat én is azzal értem el, hogy semmitmondó, de a "népnek" tetsző válaszokat írtam. :D


Amúgy is az emberek alapból olyanok, hogy 10 jó dolog után 1-et hibázol, akkor azt fogják neked felhozni életed végéig. Itt meg fokozottan ez megy, hiába adsz "helyes" válaszokat, bele lehet futni 1-1 kérdésbe, amivel kiváltod a pórnép haragját :D


Olyanokat is láttam már, akik nem elég hogy lepontoznak valakit, még kiírnak 2-3 külön kérdést is, amiben lényegében az adott személyt ócsárolják, támadják, és ezzel "begyűjtik" neki a rossz pontokat.

2017. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:

A másik az pedig a mocskos proli gondolkodásmód ami sokakban él, és egy csomó kérdés-válasz átmegy "van pénzed tehát dögölj meg" reakcióba.


Tipikusan ilyenek a fizetéses kérdések, aki a kormányt szidja és minimálbéres, meg éhezik, az 100%. Aki le mer írni 2-300+ ezret, azt lepontozzák, csak mert jól keres és dögöljön már meg :D


Vagy ugyanez van ha megkérdezed milyen autót, telefont, bármit vegyél, főleg fiatalon, akkor azonnal jönnek a sárga irigységtől elvakult emberek osztani az észt hogy bezzeg ők egész életükben dolgoznak a semmiért.


Még a kajás kérdésekben is ez van, ha nem kenyéren és vízen élsz akkor dögölj meg :D


De fordítva is működik a dolog. Például a "csak azért szidod az ájfónt mert csóró és irigy vagy aki nem engedheti meg magának" vélemények.

2017. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!