Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi érzem azt, hogy szeretnék...

Mi érzem azt, hogy szeretnék én is a, , balhés arcokhoz" tartozni?

Figyelt kérdés

Tizenöt éves lány vagyok. Az ismerőseim között vannak olyanok akik cigiznek, rossz tanulók, stb.

Az én átlagom négyes, még sose volt beírásom,so jó gyerek típus vagyok.

De valahogy mégis szeretnék az ő barátjuk lenni, annak ellenére, hogy az ilyen emberek ellentéte vagyok,

mi lehet ennek az oka?


2017. márc. 6. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Négyes átlag elég szar, nem állsz tőlük olyan távol, mint azt gondolod.
2017. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy bolond százat csinál. :)
2017. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 evimeri ***** válasza:
100%
Szeretnél lealacsonyodni az ők szintjére? Azt hiszed, hogy csak akkor leszel menő, ha te is hülye vagy. Elég szomorú, hogy a többség ilyen. Addig örülj amíg te normális vagy.
2017. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Én is tizenöt éves vagyok, és én is így érzek. Nálam ez azért van így, mert adrenalin függő vagyok :D Imádok olyan helyzetekbe kerülni, amilyenekkel inkább könyvekben szoktunk találkozni. Szerintem minden tiniben lakozik egy hatalmas nagy bajkeverő, csak egyesek ezt a vágyukat nem ismerik fel, vagy más dolgokban vezetik le. A kalandvágy és az izgalomhoz való vonzódás nem mindenkiben mutatkozik meg ugyanúgy.


...Egyszer élünk, de akkor nagyon:)

2017. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

A balhé nem itt kezdődik, nem is értem miért számítanak a rossz szokások, annak.

Késelni, utcán összeverni valakit, na az a balhé.

24F

2017. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nalunk anno mindig voltak jokislanyok, akik rosszak akartak lenni ezert "nyaltak nekik". A rosszak meg kirohogtek oket emiatt a hatuk mogott..

En jo tanulo voltam, nem cigiztem, nem volt balhem (1-2 logas ha fizika dogat irtunk :)) de mivel az oszralyunkban ez szamitott normalisnak ezert ez igy jo volt.

7-en voltunk ilyen baratnok, 3-4-en voltak a balhesok, es oalattuk a jok akik a rosszaknak nyaliztak. Hat mit ne mondjak, utobbi a szanalmas kategoriaba tartozott.

Inkabb maradj onmagad! Az a legfontosabb, attol nem leszel meno ha budos vagy gaz dolgot csinalsz (cigi es direkt nem tanulas hogy rossz jegyet vagy beirast kapj).

2017. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tinilányokban tombolnak a hormonok, imádnak lázadni, és elképesztően boldogok lesznek, ha vesz nekik valaki egy fröccsöt meg egy doboz cigit, és ellóghatnak a "balhés" barátaikkal egy szabadtéri koncertre.

Ez teljesen természetes, de pár év alatt a többség kinövi.

2017. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A balhé nem itt kezdődik, nem is értem miért számítanak a rossz szokások, annak.

Késelni, utcán összeverni valakit, na az a balhé. " Pontosan...ez teljesen átlagos tini lázadozás, amit leír a kérdező.

2017. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pár év múlva iszonyatosan gáznak fogod tartani őket. Harcolj az érzés ellen, ebben a korban a legtöbb ember ilyen akar lenni. Hidd el, később meg fogod köszönni magadnak hogy nem csatlakoztál hozzájuk.
2017. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a hibás, hanem a média. Ma már az összes filmben, sorozatban, bármilyen műsorban azt a képet akarják beadni az embereknek, hogy a balhésok, a lázadók, a "vagányok" azok, akik végül boldogok lesznek, akiknek bejön az élet, akik központi figurák lesznek az emberi csoportokban.


Ne aggódj, majd amikor heti 40 órában fogsz dolgozni, és azon fog főni a fejed, hogy hogyan jöjj ki a hónap végéig a pénzedből, akkor már rohadtul nem fogsz ilyen dolgokkal foglalkozni, mint a "balhésság".

2017. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!