Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Nem nagyon vannak...

Mit tegyek? Nem nagyon vannak barátaim

Figyelt kérdés

Akiket igaz barátnak véltem már nem nagyon beszélünk (heti 1-szer) illetve több 100 km-re laknak. Osztálytársaim közül egy barátnőm van de ő alig jár be suliba. Koleszba pedig úgy érzem néha teher vagyok nekik, távolságtartóak velem. Úgy érzem az én hibám minden. Lehet csak hagynom kéne de otthon se szeretek lenni..

Hol barátkozzak? Magányosnak érzem magam, nincs olyan ember akivel mindent megbeszélnék..


2017. márc. 9. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért távolságtartóak (rossz híred van)?

Nagy vagy kisebb városban élsz (sokat számít lehetőségek szempontjából)?

Milyen céllal akarsz barátot/barátokat (valaki akinek akármikor kiöntheted a lelked vagy inkább az, hogy legyen valaki akivel bedobtok egy sört ha unatkoztok)?

Hány éves vagy (15 évesen fölöslegesen mondanám a felnőtteknek szánt szórakozóhelyeket)?

Online/személyes barátság kell (vannak oldalak ahol kereshetsz barátokat)?

2017. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért távolságtartóak.

Budapesten élek

Attól függ, szinte mindkettő.

16 éves vagyok

Inkább személyes de az online dolgokra is nyitott vagyok

2017. márc. 9. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ohh Bp. az rengeteg lehetőséget nyújt!!

Összesen 3 max 4 hónapot voltam még fent, de szinte minden nap megismertem valaki újat. :)

Az emberekkel egyszerűen olyan könnyen lehet beszélgetést indítani, hogy az hihetetlen volt számomra. Elég ha szemezel valakivel, akit meg akarsz ismerni és azt veszed észre, hogy oda megy hozzád.

De olyan is volt, hogy én kezdeményeztem, bár ez ritka volt.

Legyél nyitott, észreveszed ha valaki nem a telefonját bújja, odamész és azt mondod "unatkozzunk együtt?" vagy valami. :D

2017. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is budapesti vagyok mégis hasonlóan érzek gyakran

egyszerűen nem vagyok az a nagyon kimozdulós fajta, hiába

van több száz lehetőség ismerkedésre.

ha van kedved beszélni róla, szívesen segítek priviben:)

2017. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!