Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tesztek azért, hogy...

Ti mit tesztek azért, hogy fontosabbnak / hasznosabbak legyetek a társadalomba?

Figyelt kérdés

2017. márc. 18. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem törődök ezzel a kérdéssel. Szóval nem az alapján működöm, hogy mi jó a társadalomnak, hanem mi jó nekem.

S ez egy olyan fura világ, hogy ha nekem jó!(az esetek 90%-ban), az a társadalomnak is jó.

Egyszerű példa: Tanultam, jól fizető munkahelyem lett, itthon maradtam, ebből adódóan itthon fizetem az adókat és járulékokat a magasabb bérem után, itthon vásárolom el a pénzem, így az áfa is itt marad, és stb. stb. stb.

Illetve azt csinálom, amiben a legjobb vagyok.


Ez számomra pont elég.

2017. márc. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

azt hogy igen fejlett önuralomról teszek tanúbizonyságot nap mint nap és nem verek meg embereket az utcán,vagy nem ölök meg politikusokat.

pedig megtehetném.

vagyis minden nap megmentek egy vagy több életet ezzel.

2017. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- önkénteskedek heti egyszer

- szelektíven gyűjtöm a szemetet

- hasznos válaszokat írok a gyakori kérdésekre :)

2017. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Próbálom nem megölni az utcán, boltban, lépcsőn, sorban tolakodó embereket.
2017. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne fontosabb akarj lenni, hanem hasznosabb, értékesebb


ha mindig eszedbe juttatod, hogy az emberiség növekedéséhez való hozzájárulás ezzel és ezzel jár akkor gyakorlatilag megszűnik a negativitás, vagy nagyon gyorsan meg tudod szüntetni magadban


a kooperáción legyen a hangsúly ne magadon(könnyebb mondani, mint csinálni tudom)

2017. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!