Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek hogy esne ha valakirol...

Nektek hogy esne ha valakirol kiderülne hogy miattad jár pszichológushoz? Mert mondjuk piszkalod.

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Jól.
2017. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fájna eléggé. Kinek nem? Hogy tudja más szenved és ő az oka.
2017. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem fordulhatna elő, mert mindenkivel kedves és segítőkész vagyok, még akkor is, ha ez nem kölcsönös. Ha ez mégis megtörténne, természetesen rosszul érezném magam.
2017. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, mert csak olyan emberrel szoktam kölcsönösen piszkálódni, akin látom, hogy nem zavarja.
2017. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Úgyérezném, hogy hatalmam van mások fölött. Aztán félnék is, hogy felelősségre vonnak, vagy meggyilkol az egyén.

Amúgy én sem piszkálok senkit.

2017. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé meg lennék lepve, mert senkit nem szoktam piszkálni, ha nem kedvelek egy embert, egyszerűen elkerülöm, amennyire csak tudom és kész.

Egyébként szerintem az olyan emberek, akik másokat cseszegetnek, akkora s4ggfejek, hogy nem hogy szomorúak lennének ezen hir hallatán, hanem még röhögnének is egyet a dolgon. Aztán tovább b_sztatnák az adott személyt.

2017. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy mondom, mint az, aki pszichológushoz jár(t).


Hogy tudnám meg? Ezzel manipulálni? Különösen gonosz vagyok, vagy bárki piszkálása miatt járna?

2017. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez elofordulhatna velem, de ha igen, akkor megprobalnam megbeszelni az illetovel, hogy megis, hogy jutottunk idaig, hogy tudunk ezen valtoztatni, hogy o ne legyen rosszul.

Nem szoktam piszkalni senkit, csak azt, akivel kolcsonos a dolog es nem esik rosszul egyikunknek se meg akkor is probalok ugy, hogy meg ne bantsam. Inkabb csak ilyen csipkelodes szintjen.

De van egy baratnom, aki szinten pszichologushoz jar, mert tevkepzetei vannak, depis, szorong (en is jartam anno amugy) es o egyszeruen annyira hihetetlen dolgokba beletudja kepzelni, hogy ot bantjak meg beszolnak, hogy az valami szornyu. Pedig amugy senki nem bantja. Megdicserik valamijet es akkor egybol jon, hogy fhuuu de kpcsog hogy beszolt xy... es nem tudod neki megmagyrazni, hogy draga, nem beszolasbol mondta.

2017. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szerintem engem nem hatna meg. Aki velem normális, nem kötekszik, azzal én is kedves vagyok. Ha valakit piszkálok, akkor azt kifejezetten amiatt teszem, hogy tudja, hogy velem ilyet nem csinálhat (de ez nagyon ritka eset, talán kétszer, ha előfordult életem során, és akkor se tartott 1-2 hétnél tovább). Szóval felőlem járhatna pszichológushoz, zokoghatná át az összes éjszakát, nem érdekelne, a saját gyengeségének tudnám be, és akárhogy is vergődne, nem hagynám abba, amíg ő is csesztet engem.
2017. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!