Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet a következménye a...

Mi lehet a következménye a férfiak elnyomásának?

Figyelt kérdés

Kicsit jobban elgondolkodtam a témán, és jobban oda figyeltem a dolgokra a médiában,utcán,kapcsolatokban is azt érzem hogy egyre jobban elakarnak nyomni mint férfit. A nőket inkább felemelik a férfiak fölé ez mindenben megnyilvánul. Sokkal nehezebben találok munkát mint régen, szexuálisan frusztrált lettem, ha nincs nálam pénz szó szerint ideges vagyok mert hát "milyen férfi az ilyen"


A legfelső rétegekben könnyebben jutnak be a nők és meg sorolhatnám. A lényeg az hogy azt látom, hogy a nőknek az igényei nem csupán igények lettek, hanem elnyomó eszközök is.


Nem akarom túlbonyolítani a dolgot a lényeg annyi, hogy soha nem éreztem magam papucsnak, mindig férfiasan viselkedtem a legtöbb esetben. De ha manapság ha egy pillanatra nm én vagyok az "iga húzó " vagy őszintén kiállok a férfiasságom mellett szó szerint úgy kiabálnak velem a nők mint régen a férfiak az asszonyaikal (ezt nem szoktam sokáig hagyni, de mindegy is)



Tehát vannak azok a nők akik önállóan függetlenek erősek, na velük az a gond hogy férfiasak mármint rengeteg dolog az életükben férfi oldal, amit észre sem vesznek, magányosak mivel senkinek nem kell egy "mű férfi " legalábbis hosszú távon nem.


A másik fajta aki egyedül "értéktelen" mástól függő..aki addig használja a férfiak erő forrásait amíg van, vagy amíg hagyják. Felfelé házasodik úgy választ hogy neki ne legyen erőfeszítés a státusza emelése. Na de ok is magányosak mivel csak kihasználják őket tudatosan,tudatlanúl.


Meg folytathatnám de amúgy full eltudom azt képzelni és nem sci fi filmből lopom, hogy nők-nőkkel, férfiak-férfiakkal, vagy vegyesen házasodnak... undorító de komolyan mondom. Vélemény ? 24/f


2017. ápr. 10. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét nemnek egyenlőnek kéne lenni, és se a nőknek se a férfiaknak nem kéne agresszív, hisztis idiótának lenni. Ennyi erről a véleményem.
2017. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Micsoda férfihiszti. Igazad van, tényleg felcserélődnek a szerepek: feleannyi nő nem panaszkodik annyit ezen az oldalon mint a férfiak.

Ja és nő-nővel, férfi-férfival házasodós dolog nem csak filmekben létezik hanem a valóságban is, azonos neműek házasságának hívják és vagy 20 országban gyakorolják.

2017. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy szokták mondani, hogy a nők most bosszulják meg évszázadok elnyomását. Régebben pl. Teljesen átlagos jelenség volt, hogy egy férfi veri a feleségét.
2017. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Ez a feminizmus következménye.
2017. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
pont leszarom,de neked sem kellene ezen gondolkodni mert a mai rendszer a töménytelen emberrel sokáig nem fog fennmaradni
2017. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

"Tehát vannak azok a nők akik önállóan függetlenek erősek, na velük az a gond hogy férfiasak mármint rengeteg dolog az életükben férfi oldal, amit észre sem vesznek, magányosak mivel senkinek nem kell egy "mű férfi " legalábbis hosszú távon nem."


Hahaha, ezen jót nevettem. Sok komplexusos fiúcska tényleg fél attól, ha egy nő önállóan megáll a lábán és nincs szüksége pátyolgatásra és védelmezésre, de vannak bőven olyan férfiak (és nem, nem a papucsok), akik pont ezt keresik egy nőben. Na ilyenkor mi van?


Mondjuk a szövegedet olvasva tényleg felcserélődhettek a szerepek, mert nem ismerek olyan nőt, aki ilyen mesteri rinyát képes lenne lenyomni, mint a szöveged.

2017. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Jah, olvass el egy nemi erőszakról, feleségverésről szóló cikket. Az emberek nagy része még mindig viccet csinál belőle és az áldozatot hibáztatja, nők is. Ha férfi az áldozat, akkor a férfiak röhögik ki nagyrészt és nem a nők!


Abból is elege van már szerintem a nőknek, hogyha háztartásbeliek maradnak és teljes állásban csinálják azt, akkor élősködőnek vannak bélyegezve...Ha meg dolgoznak, akkor az a baja a magadfajtának. Egyszerűen semmi nem jó, mindig kell valamin problémázni.

Arról nem is beszélve, hogy rengeteg nőt hagy el a férje szülés után, ha azok a nők (köztük anyám is), nem lennének önállóak, akkor mehetne a nagy gyereknevelés a levesbe. De hát ezt mindig átugorjátok, ti, akik ilyen kérdéseket tesztek fel. Valahogy mindig el vannak kerülve ezek a témák...

2017. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezek a típusok férfiban is megvannak :) De te valószínűleg csak a nők hibáira vagy érzékeny.

Nem nyomják el a férfiakat. Az, hogy egyes férfiak hagyják, hogy egyes nők elnyomják őket, meg az ő dolguk, ők lehet, hogy ezt élvezik.

2017. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

#9

te is férfipicsogást csinálsz éppen.

Amúgy felesleg itt panaszkodni a férfiaknak hogy feminizmus így, feminizmus úgy. Ez a folyamat nem fog megállni most már, a mai fiatal lányok, nők gyakorlatilag mind feministának számítanak, mivel ez ma a norma. Vagy szerintetek a nők miután kiharcolták végre, hogy a férfiakkal egyenlő szinten legyenek majd önként visszamennek a konyhába, szülnek 15 gyereket, egész nap otthon vannak és meleg vacsorával várják az urukat? Persze biztos.

Fel kéne zárkózni végre kedves férfiak. Elmúltak azok az idők amikor a férfi tálcán kapott mindent csak azért mert valami lóg a lába között.

2017. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1%
Ez leginkább a nyugati nőre igaz, teljesen egyetértek egyébként. Szomorú a helyzet, a nők totális hatalomra törtek..szerintem nem lehet trnni ellene, csak annyit, hogy mindenki a maga körzetében kerüli ezeket a személyeket és védekezik ellenük, ahogy tud. Mgtow power :)
2017. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!