Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak-e olyan nők, akik...

Vannak-e olyan nők, akik inkább a vidéki életmódot preferálják a városi helyett?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy vannak-e olyan nők, akik nem a városban képzelik el hosszabb távon életüket, hanem inkább tradicionális(abb) felfogásúak, és hajlandóak lennének-e vidéken élni, és ott családot alapítani?

2017. ápr. 16. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Hol vidéken?

Milyen nők?

Miért?

Kivel?

Mi az a tradicionálisabb felfogás?

És miért jó az neked, hogy mások falun laknak, ahogy mellesleg az ország igen nagy része?

A vidéki életben mi a tradicionális?

2017. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 health visitor ***** válasza:
100%
Nem mondanám magamat tradicionális felfogásúnak, de ha tehetem, mindenképp vidéken szeretnék élni. Jelenleg is faluban élek, de minden nap városban járkálok, és szörnyű, én ezt a zajt és szennyezettséget nem tudom megszokni. Esetleg egy kisvárosban még szívesen eléldegélnék, de nagyvárosban nem szívesen, vagy csak kényszerből, ha olyan helyen adódik munkalehetőség.
2017. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn kiskoromban falun laktam imádtam.családi okok miatt be kellett költöznünk egy nagyobb városa, sokáig laktunk ott sőt èn is mikor már keresőkèpes lettem, akkor ott bèreltem lakást is.majd jött az èn drága egyetlen fèrjem aki tanyán lakott. Oda költöztem szerettem mert minden olyan volt mint règen kert saját gyümölcs zöldsèg hatalmas nagy porta, de ám nem volt jogsim ès ha a boldba be kelett menni az neccesebb volt mint higy szomszèdot keressek ès tőle kèrjek. Elköltöztünk egy kissebb városba. Most van kert van bolt ès nem jó!!! Lerakom a jogsit ès megint tanyát, vagy külterületi telket veszünk
2017. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem.

De nem értem a kérdés lényegét amúgy. Itt keresel párt? :D

2017. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pesti születésű vagyok, szeretem Pestet a maga csillogó, pezsgő módján. :) De a családalapítást egyértelműen Pest megye egyik kisebb falujában/községében képzelem el. Olyan igazi nagy kerttel, állatokkal, saját növényekkel :) Egy egyszerű élet a maga szépségeivel és lassúságával együtt vonzz. A városban nincs ideje egy családnak egymásra figyelni és az élet apróságaira, mint, hogy megcsodálni azt a kis fűszerkertet amit te magad gondoztál heteken át vagy csak reggel kimenni az erdőbe a gyermekeiddel, és hagyni, hogy a tiszta levegő, az állatok és a közeli forrás hangja meg egyáltalán csak az a sok zöld megnyugtasson.

Nem tartom ideális esettnek a kocsizúgást, az állandó pörgést egy 4-5 éves számára. Egy 14-5 évesnek inkább, de talán annak örülnék a legjobban ha egyetemista korában kerülne fel a "nagyvárosba".

Ha viszont a munkám meg miegymást mégis csak ide kötne a belvárosba, mondjuk még 5 év múlva is, akkor egy vidéki kis házat képzelek el, -legrosszabb esettben-, ahol a hétvégék-hosszabb szüneteket töltenénk. Azért remélem összejön, szoríts kedves kérdező:)

2017. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Feltetelekkel.

Mokuskerekbol ki lehet/kell szallni.

2017. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a vidéket. Ellaknék még tanyán is. A családot is alapítanám, de sajnos nincs kivel.
2017. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Linó03 ***** válasza:
Mi városból költöztünk ki kiskoromban, imádom a vidéket. Nem csak lakni szeretek vidéken, de élni is.
2017. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisvárosban, kertesházzal; magamnak szeretnék termelni majd mindent.
2017. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kifejezetten vidéken/falun nem szívesen élnék. Noha nem vagyok egy kifejezett emberiség barátja-típus, mégis úgy érezném, hogy nagyon elszigetelt vagyok. Ráadásul nem vezetek, és azért, hogy ki tudjak mozdulni a "nagy nyugalomból", vagy egyszerűen el kell intéznem valamit, na ezért nem akarok autót venni és fenntartani. Valamint, sokakkal ellentétben semmi idillit nem látok abban, hogy veteményezzek, meg hogy mindenki ismer mindenkit, nem szeretem, hogy mindenki a másik p#csájába lát. A nyugalmat meg a békét szerintem nem egy falu teremti meg, hanem mindenki magának, a saját életében, tény, hogy van, akinek meg a vidéki élet segít ebben. Én nem vagyok ilyen.
2017. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!