Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szükségem van társaságra. (? )

Szükségem van társaságra. (? )

Figyelt kérdés

Vagyis priotitást tekintve legfőképpen a társaság szükségletem kerül elő.


És vannak más szükségletek, amit társaságon belül szeretnék kielégíteni, ezek a:

-Élmény kategórián belül: felfedezés, izgalom, újdonság, humor, játék, kaland, kíváncsiság, fejlődés, aktivitás

-Kapcsolat: barátság, részvét, részvétel, társaság, elfogadás, jelenlét

-Kommunikáció: meghallgatás, önkifejezés, gondolkodás


Hogyan találhatnék olyan embereket, akikkel össze tudnának hangolódni a szükségleteink?


Egyetemista vagok, tehát vannak piálós ismerősem, de ők azok a típusik, akik hamar bevedelnek, aztán mennek diszkóba, így bedig ellehetetlenednek azok a dolgok, amire nekem szükségem van.


Tehát nekem olyan társaságra van szükségem, akiknek a buli arról szól, hogy összeülnek-beszélnek-piáznak-hülyülnek.


Hogyan kell kiszűrni-megtalálni az ilyen hozzám hasonló beállítottságú embereket?

Kérdezzem az ismerőseimet, hogy ismernek-e ilyen embereket?


2017. ápr. 26. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :)
2017. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, de nyáron balatonon leszek 😃
2017. ápr. 26. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem valami friss bölcsész vagy véletlenül? Esetleg valami pszichomókus féleség...

Ez valami felmérés vagymi? Manapság így szoktak ismerkedni?


Vagy valami terminátor vagy, aki most jött vissza a jövőből, és még nem tudod, hogy a halandók miként válogatják össze a szavaikat? :D


A buli nekem is erről szólt régebben, hogy összeülünk, beszélgetünk, hülyülünk, esetleg -ritkán- iszogatunk, de mivel egyedül voltam ezzel az elképzelésemmel, így nagyrészt kihagytam a beszélgetés szakaszt. Unalmas lett volna magamban folytatni...

2017. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy terminátor lennék, csak mert meg tudom fogalmazni a szükségleteimet 😃
2017. ápr. 27. 13:01
 5/6 anonim válasza:
Nem vagy véletlenül fogyatékkal élő?
2017. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla 😅
2017. máj. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!