Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti, akik külföldön éltek,...

Ti, akik külföldön éltek, hazavágytok?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert én kizárólag külföldön tudom elképzelni az életemet (most Mo.-n élek), de akiknek ezt mondom, azok mind mondják, hogy ez b.llshit, mert úgyis hazavágynék, hiszen minden magyar, aki külföldön él, az jobban szereti Mo.-t. De kíváncsi lennék, hogy akik külföldön èlnek azok, hogy gondolkodnak? Haza akartok majd jönni, vagy ott akartok maradni? Okok?

2017. jún. 6. 18:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Amint a pénzügyi kilátásaimra gondolok, megszűnik a hazavágyási kényszer, ezen kívül igen
2017. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

Az primitív aki lefikázza a hazáját.


Kiszámoltad hogy a GDP és a lakosságszám arányában ki vezeti az olimpiai érmek meg a mensa tagok listáját? Vagy hol van ennyi szép lány? Fizikum, intelligencia, jó megjelenés ez mind primitív dolog.


Vannak gyengéink de nem elmenekülni kéne hanem tenni ellenük, viszont nagy előny, hogy negyedannyi a környezetterhelésünk mint 10 millió hollandnak/angolnak/németnek

Nem tapad ártatlan vér a kezünkhöz, nincs annyi meleg, nincs terrorizmus, vannak szabadalmaink, ötleteink amiket le lehet nyúlni, tartjuk a kontaktot olyan országokkal akikre mindenki szarik, és minket más népek többre tartanak mint mi magunkat (pl a japánok)


Ilyen kolbászt, meggyet, őszibarackot, dinnyét, fűszerpeprikát, bort meg nem vesztek sehol a világon azt ne is akarjátok beadni, én is járom a világot.

Ha hazajössz pl ne a tescoban vegyél "prémium árut" hanem piacon.


Válaszodból tudjuk, hogy mennyit érhetsz a helyeden, meg mint ember.

Maradj is távol, érezd jól magad.

2017. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem. 3-4 havonta visszanézünk pár napra, nyáron esetleg 1 hétre, ennyi bőségesen elég MO-ból.
2017. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez a bor, dinnye stb meg olyan dolog, hogy itt meg kegyetlen finomak a sörök, és sokkal pozitívabb az emberek hozzáállása mindenhez. :D
2017. jún. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jajj, azt kihagytam, hogy légy szíves írjatok országot is
2017. jún. 7. 16:54
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat :) és örülök azért, hogy van aki úgy vélekedik mint én. Biztosan hiányozna maga Magyarország, ami magába foglalja a sajátos kultúrát, ételeket, italokat, a nyelvet, magát a magyarságot, de úgy érzem, hogy más országot is tudnék otthonomként szeretni, és ahogy olvasom mások is. Persze nagyon szép dolog, ha valaki képtelen lenne máshol élni, és abban gondolkodik, hogy nem elmenekülni kéne, hanem a helyzeten javítani. De azt hiszem ehhez kevesek vagyunk...
2017. jún. 7. 17:01
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

Tudjuk nagyon jól


Nyitottak az innovációra

Összetartók

Szorgalmasak

Megbecsülik egymást

Nem csinálnak maguknak szar törvényeket

Jó a katonaságuk

Rendszeretők

Nem korruptak

Jó az oktatás, egészségügy.


Ez mind igaz és itthon nem mostanában lesz így de nem primitívek a magyarok!


Yes? And ok?

2017. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én Németországban élek, ha a sörből nem derült volna ki. Münchenbe.
2017. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem a családom és a barátaim hiányoznak. Jò lenne a két országot összegyùrni és akkor lenne tökéletes.
2017. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%
Nekem az orszag egyaltalan nem hianyzik, egyedul Budapest, mivel csak ott eltem es az egesz vilagon az egyik legszuperebb varos. A nyaron fogok visszamenni 2 evre befejezni a sulit. De utana azonnal jovok el, szoval a jovoben max csalad, barat latogatas miatt fogok hazamenni.
2017. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!