Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hánytól hány éves...

Szerintetek hánytól hány éves korig nem ciki diszkóba járni?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem nem rég .

16 /f

Szerintetek meddig nem ciki járnom?

Úgy érzem lassan kifutok az időböl ,és már ciki lesz járnom.

:(



2017. jún. 13. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy hány éves korig válik "cikivé", az eléggé relatív, de az biztos, hogy 16 évesen még nem az. Mi is akkortájt kaptunk rá. Úgyhogy hajrá! :D

23/F

2017. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez helytől is függ. A legtöbb nagyobb szórakozóhelyen 20-as és 30-as éveiben járó embert látni.
2017. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10+ eved meg siman van diszkozni, nagyon raersz. Eppen idoben kezdted szerintem :(
2017. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mosolygos fejet akartam amugy, bocsesz
2017. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ,én alig látok 20+ osokat :(
2017. jún. 13. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
A közegtől függ. Van olyan közeg, akik szerint diszkóba járni kortól függetlenül gáz, vagy ha muszáj, akkor 18-22. Van, akiknek a körében meg soha semmilyen körülmények között nem ciki, mert mindenki azt tesz, amit szeretne. Ennek az überdiscolover alfaja, akik szerint már az is rendben van, ha 12 éves kiscsaj drogért szopik a Coronitában.. Van, ahol meg már fujjognak vkire, ha 30 éves kor felett beteszi a lábát, mert fujj, öreg, már nem ide való.
2017. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Libers Pertz ***** válasza:
Szerintem sosem ciki szórakozni, ha te ott a diszkóban érzed jól magad akkor szerintem 70 évesen sem ciki. Én személy szerint egész életemben maximum kétszer voltam diszkóban, egy párszor ilyen szabadtériben, de inkább a házibulik mentek nagyon anno. Tedd azt amit szeretnél és jó magasról tegyél rá, hogy mások mit gondolnak. 27/F
2017. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Istenem, szörnyű vagy, de komolyan.

Vannak emberek akik azért járnak diszkóba mert jól érzik magukat, és nem azon hisztiznek hogy mások mit gondolnak róluk, hanem van saját véleményük.

Szerintem ha te csinálsz akármit is, az ciki, már kifutottál az időből, ne járj diszkóba, se sehova, maradj otthon és ülj és less, nagyon kínos vagy.

2017. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!