Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek van pénze fesztiválozni...

Akinek van pénze fesztiválozni annak mennyi pénze megyel? Honnan telik rá?

Figyelt kérdés
Az érdekel hogy akinek van pénze fesztiválozni annak mennyi pénze megy el egy Sziget feszt volt egy volt Fesztiválnál összesen.

2017. jún. 14. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát én azért próbálok ukrán lenni. Becsempészek egy csomó piát, ha sikerül, ha nem megisszuk kint és nagyon berúgunk.

Kaját szintén az otthoni szendvicsekből baszatom, és bespájzolok kolbásszal meg vajjal meg minden ilyen szarral oszt eszem a zsemlét, májast, kolbit, hagymát.

Ezenkívül a cápázás is egy zseniális dolog, hogy ingyen élhess!

Plusz, hogy csak tényleg pár sörre legyen szükségem, amit ott veszek meg, én bevásárlok annyi narkotikumot hogy csak akkor legyenek józan pillanataim amikor aludni térek. (Fű, molly, lsd)


Most Kolorádón voltam legutóbb, hát... de nagyon finomak voltak ott a kajcik, meg a csapolt kronenbourg, szóval 40K elment amellett, hogy 30K értékben hoztam össze egy kis narkót is.

2017. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lányok esetében a pénzköltés leredukálódik valamelyest, mert ha jól nézel ki (relatíve), akkor a fiúk meg fognak hívni. Szóval így, egy Sound, bérlettel, szállással, és mondjuk valamennyi kajával piával együtt egy lánynak 120k kb, fiúknál sztem majdnem kétszeres. Persze az igènyektől is függ
2017. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg lehet úszni olcsón . Becsempészni piát ügyesen vagy valami
2017. jún. 16. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!