Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogosan akadtam ki?

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy ismerősöm, akinek meséltem egy fiúról, hogy milyen jól vagyunk, helyes is, össze jönnék vele. Csakhogy meleg. Erre röhögött, hogy hogy lehet valaki b..i? Mondom nem b..i, hanem meleg. Mondja ugyanaz. Mint a nigga meg a feka az is a feketét jelenti. Erre én kiakadtam, hogy akkor is, hogy lehet ilyen sértőn nevezni valakit? Nemhogy társaságban, még magamban sem használom ezeket a szavakat! És nem is a szavakkal van a a gond, hanem hogy sértően használja másokra!

14/L


2017. jún. 18. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 7


Az általad említett előző kettő az a "pedrók, valamint a színesbőrüek"....sorrend írásod alapján :DDDDD


Tömeggyilkosnak és pedónak is születnek emberek csak lassan ébrednek rá, ahogyan a radiátorok is...birkaságot fecsegsz tehát:)))


Miféle lázítással jössz itt???? Szó nem volt ilyesmiről kivéve nálad-tőled:DDDD

Te, olyan bajkeverő vagy bizonyára:DDD

2017. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jaj istenem, nehogy már ezen vesszünk össze.

De ha már itt tartunk nem feltétlen, van aki a környezete hatására lesz ilyen...

2017. jún. 19. 22:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Édes, drága Pufikám! Sajnos nagyon félreértettél valamit! Nem, az előző kettő a "A tömeggyilkosok, pedrók", halál biztosan ezt írtam, mert onnan másoltam ki. Édeske! Ebben igazad van, születni kell annak, de az nem igaz, hogy kész akarva az ilyesmit nem lehet kontroll alatt tartani. Lehet. Van akinek pszichiáter, van akinek klinikai pszichológus kell hozzá, van akinek meg nincs szükség segítségre sem. Tudja, ismeri a hajlamait, direkt nem megy el tömeggyilkolni vagy kisfiúkkal enyelegni, mert az szerinte is rossz. Olyan mint a kövérség, le lehet küzdeni ha nagyon elszántuk rá magunkat. És kordában kell tartani, nem szabad annyi pufók pacisütit kétpofára befalni... Érted már drága egyetlenem?


De tényleg hallgassunk erre a nagyon helyes lányra! Nagyon jól mondja, minek is veszekedünk? Nincs tényleg jobb dolgunk? Ugye?

2017. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 13


Ne becézgessél, mert én nem vagyok a te "radiátorod";)


Röviden, akkor a radiátorok is kapálózhatnak bajuk ellen soraid-véleményed szerint...


Az életkioltó=gyilkos, a kövér=dagi, a meleg=ratyi...stb...attól, hogy virágnyelven minősítesz valamit, attól még nem lesz más az;)

2017. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!