Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Lányok! Titeket nem zavar, ha valaki megnéz titeket amikor nagyon rövid nadrágban vagytok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 11:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Aku pitsavillantó bugyinak minősülő rövidgatyában jár, az ne csodálkozzon, ha nézik.
2017. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
Nekem tetszik, ha a lányok ilyenben járnak, végül is ami szép az nem kell szégyellni!
2017. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
42%
Nem szeretem a rövid nadrágokat, de gyakran hordok mélyebb kivágású pólókat és kimondottan szeretem amikor megnéznek. Izgató és azt jelenti hogy jól nézek ki. :D
2017. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Ugye csak vicc ez a kérdés xddd

Aki ilyeneket vesz fel AZ EL IS VÁRJA, hogy megnézzék, csak épp akkor van felháborodva, ha valaki olyan nézi meg, aki kívül esik az ő érdeklődési körén, akkor aztán mehet a felháborodás, hogy perverz disznó, és egyéb társai..

Egy régi jó indián boltos mondás: uff uf uffufuf uff, lefordítva: ami nem eladó, azt nem rakjuk ki a kirakatba.

2017. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

Mivel kánikulában nem lehet csadorban járni, így ez nem arról szól, hogy azét vesszük fel, kedves idióták.


De, engem zavar, végtelenül bunkó dolog. Vissza szoktam stírölni, végtelenül lenézően. Az illetők icipici kis semmivé mennek össze rögtön.


Egy nő teste akkor sem szextárgy, ha bikiniben van a strandon. Ennyi.

2017. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

Kedves előző, csak nehogy pont egy mazochista manuszt fogjál ki, mert annak élvezet, ha megalázóan néznek rá!


Tényleg nem szextárgy, de a szexet a lányok is szeretik, az teljesen biztos, különben kihalna az emberiség.

2017. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%

#6

Igen. Szeretik. Az általuk választott helyen és időben, illetve személlyel és módon.


A zaklatásig elmenő, nyálcsorgós, sutyerák bámulásnak semmi köze a szexhez.

2017. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid nadrágot nem szoktam venni. Többi ruhánál meg: nem szoktam nagyon kihívó dolgokat felvenni, de nyáron a felsőkkel gondban vagyok, mert ha nem garbóban akarok lenni, akkor bizony a mellvájatom és a melldomborulatom már látszik, mert nem épp kicsik a melleim. Emiatt néztek már meg. Az nem zavar, ha egy picit rápillant valaki. Ez igen, ha már állati szinten, kocsányon lógó szemmel bámul, mert... jobb esetben az ember ember, nem állat. Meg az, amikor mellé beszól, cuppogtat, szájat nyaldos vagy elvileg hozzám beszél, de nem a szemembe néz.
2017. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Na nehogy már előadjátok, hogy azért hordanak egyesek konkrétan bugyit az utcán, mert melegük van. Meleg szempontjából a combközépig érő rövidnadrág és a segghajlatig se érő valami közt semmi különbség. Agy kellene, neg jóízlés, hogy regisztráljuk, melyik az utcai viselet és melyik nem. Ha akkor nem zavart, hogy kinn a picsud, mikor megvetted, akkor hordáskor se zavarjon, de meg fognak nézni, mert jobb körökben még mindig extrémnek számít, ha villognak az utcán a seggek meg a csöcsök. Mikir 14-15 éves iskoláslányok mennek suliba gyakorlatilag bugyiban, nekem is felakad a szemem, de nem azért. Nő vagyok.
2017. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
nem mindig például ha egy jo pasi megnéz azt meg élvezem is.viszont amikor elsétálok egy építkezés előtt és a munkások nyalcsorgatva néznek na az kicsit frusztrált és kedvem lenne beszolni nekik.meg meg az a jo a amikor kocsival elmennek előtted és úgy visszaneznek h már én aggódók h mindjárt neki mennek valaminek.szoval egy bizonyos határokon belül jo néven veszem hiszen ezzel igazolják h jo no vagyok.
2017. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!