Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Lányok! Titeket nem zavar, ha valaki megnéz titeket amikor nagyon rövid nadrágban vagytok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 11:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én találkoztam okos örömlánnyal, nem is eggyel!
2017. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Aki rózsaszín tangabugyit villogtatva megy az utcára, az pont nem az :)

De azért remélem, ez a történetbeli csaj is kikérte magának, hogy megnézik, miközben gyakorlatilag fehérneműben vonult a flaszteren :D

2017. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Engem zavar mikor olyan rövid naciban látok lányokat. Nem vagyok irigy, ha valakinek jó a segge, de én is emberből vagyok és sokszor azon kapom magam, hogy nézem xD és ez engem érint kellemetlenül valamiért.
2017. jún. 21. 17:01
 24/25 anonim ***** válasza:

Mert ha zavar, akkor többet nem néztek meg? :D

Cuki vagy.

Amúgy hiába zavar, nem fogok miattatok hosszú bőrnadrágban flangálni 40fokban...

2019. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mert nyilván ez a két opció van, a hosszú bőrnadrág meg a seggvillantó short. Ha a két véglet közt nem jut eszedbe semmi, ideje körülnézni a boltokban.
2019. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!