Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar ennyire mindenkit,...

Miért zavar ennyire mindenkit, ha egy lány felhúzza a seggén a rövid nacit és úgy hordja?

Figyelt kérdés
tudom kicsit késve kérdezem így tél közepén, de nemrég hallottam erről egy beszélgetést, ami után elgondolkodtam. semmiben nem más dolog, mint amikor pár éve az volt a divat, hogy kitették a mellüket, az senkit sem zavart, sőt mindenkinek tetszett... illetve egy segg formája nadrágban is látszik, nem mindegy, hogy takarja-e ruha? ráadásul nyáron, amikor amúgy is forróság van...

2016. nov. 23. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ízléstelen, azért. Felőlem hordjon mindenki amit akar, de ne kényszerítsen rá, hogy a kilógó fenekét bámuljam, mert 1. nem érdekel 2. én érzem kellemetlenül magam. :D de hát az átlátszó harisnyát is páran nadrágként hordják szóval semmin nem lepődök már meg. Aki szerint ez a követendő és a sexy arról megvan a véleményem. :D
2016. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Kislány, légyszi, előbb tanulj már meg kérdést kiírni!


Minden nadrágot a popsidra húzol fel, ez az első! vagy te mire húzod fel a nadrágodat??


Gondolom te a p..csa gatyákra gondolsz, hogy miért baj az, hogy ki van a csajok feneke.

A p.csa gatyákat direkt így alakítják ki, ilyen a szabása.


Tudod, van az a mondás, hogy Ha k..rvának állsz, ne csodálkozz hogy megb..sznak.

A p..csagatya közönséges, ugyanúgy, mint hogyha a felsődből kiesne a melled!


Nem attól leszel nő, hogy az egész világ elé tárod a testrészeidet a nyílt utcán.

De akkor mondhatnád a strandot, hisz ott úgyis mindenki lát mindent, DE AZ STRAND!!

Minden helynek megvannak a látatlan dresszkódjai, hogy mit viselhetsz és mi az, ami már közönséges!


"ráadásul nyáron, amikor amúgy is forróság van..."

gondolom azért nyáron nem fürdőruhában flangálsz az utcán, pedig forróság van

ergó, ha nem fürdőruhában jársz az utcán azzal a szándékkal, hogy majd úgyis mész a strandra, akkor ez az állításod máris bukott!

mivel akkor teljesen elfogadott lenne, hogy akkor mindenki a strandon kívül is fürdőruciban szaladgáljon nyáron, hisz úgyis forróság van!

2016. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Nem zavar mindenkit. Engem egyáltalán nem zavar sőt nekem nagyon bejön, akár a melleit akár a popsiját megmutatja. Szeretem a szexi, villantós darabokat.
2016. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem izlestelen a mellkidobas es a seggkidobas is, pontozatok le, kicsit maradi vagyok, de egy no ne ugy legyen szep, hogy kipakol mindent, en is kitehetnem, de nem teszem.

Ha izleses rovid nadragot huztok fel es egy izleses minimalis vagasu polot az tok oke, de a divat egyre rovidebb es kivagobb cuccokat csinal, de ezt nem kell feltetlen kovetni. Rendes en erzem magam szarul, hogy ilyen lanyok vannak, es tisztelet a sok kivetelnek, mar lassan nekem is igy kellene oltoznom, hogy ram nezzen barki is. Tele van a facebook meg az instagram ilyen csajokkal es utalom, hogy minden masodik kep pont ilyen. Ha elmesz bulizni akkor talan meg belefer, de. A csavok max erre verik ki, vagy csak arra kellesz nekik ezek utan. Volt nalunk is egy csaj kitette a mellet mert tetszeni akart egy csavonak, de az a csavo normalis volt es tok helyes, es en a munkaruha miatt teljesen bevoltam fedve, de a srac megis inkabb velem beszelgetett es az a csaj volt idegesito szamara. Ez csak egy pelda, de a normalis sracok utaljak az ilyeneket. Teny hogy megnezik oket, mert ferfiak csak hat baratnonek nem kellene nekik. A fiu ismeroseimmel ezeken szoktunk rohogni. Hogy ezek mit gondolnak amugy? Engem ugy kulonosebben nem is zavana, sot leszarom, de nem akarom mindennap ezeket latni, hiaba nincs egy ilyen ismerosom se, ott van mindenhol.

2016. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Nem vagy maradi..
2016. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Velem mindig ez tortenik. Nagyon magas vagyok es vekony es barmilyen farmernacit veszek mindig kinnt van belole pedig nem ez lenne a cel de a magas emberekre nem is gondolnak. A bokam is minden farmerbol kinnt van . szoval beletorodtem es jarok ugy .
2016. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Én simán felveszek ilyen p...cs nacit. Nem úgy vettem észre mint ha bárkit is zavarna L.
2016. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Miert mit vartal utolso?

Alljanak eled es mondjak milyen kozonseges Vagy?

Ez nem igy mukodik!

2016. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Ha nem tűnt volna fel, az embereket az égvilágon minden zavarja, amit a lányok csinálnak. Ha rövidnadrágot vesznek, ha lapos cipőt, ha tornacipőt, ha kutyafiltert használnak, ha sminkelik magukat, ha nem sminkelik magukat, ha kövérek, ha soványak, míg ha a férfiakat szólod meg, hogy illene fogat mosni, még te vagy a felszínes k-va teljesíthetetlen elvárásokkal :DDD kb
2016. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
20%
Senki nem kényszerít titeket, hogy a feneküket nézd. Ha jól funkcionál a nyakad meg az arcizmod, akkor tudsz olyat csinálni, van ez a tök király dolog, amit úgy hívnak, hogy fejforgatás. Meg eltekintés :D Alkalmazd!!!!
2016. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!