Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Lányok! Titeket nem zavar, ha valaki megnéz titeket amikor nagyon rövid nadrágban vagytok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 11:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

10Es....

minek rakod ki a hentesarut akkor? Mert nincs onbecsulesed es keptelen vagy normalis mod onbizalmat szerezni? Tudod mi a neve ennek, amit csinalsz, sokan csinalnak? Szuzk..vasag.


Aki kiteszi a huskeszletet ne haborodjon fel ha a kobor kutyak is kovetik.

2017. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Teso alljal már le.akkor rakom ki a fenekem a mellem amikor akarom és én döntom el h mikor tetszik ha megnéznék és mikor nem.ez egy szabad ország leírtam a véleményemet ahogy mindenki más ha pedig nem tetszik lépj tovább.arrol meg nem én tehetek ha annyira csúnya vagy h meg ha kiraknad amid van akkor se nézne rad senki;)
2017. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Megkérem a hölgyeket, hogy öltözzenek visszafogottabban,amennyiben nem szexpartnert keresnek. Köszöntem.
2017. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

12. Te nő vagy? Elnézést, nem tudtam.


Ahogy írsz és viselkedsz, max egy transzi...teso;)

2017. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal nőiesebb vagyok mint te akármikor is leszel:*csok transzi tes
2017. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

Ferfi vagyok ne zavarjon xd


De szerintem te azert vered magad, meg teszed a nagyfiut ize nagylanyt, mert nincs onbizalmad. Mutogasd magad, ha neked az tetszik, hogy meg a hajlektalan ks megbamul, lelkem rajta:D

2017. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
sajnallak téged de komolyan:)nincs baratnod se életed azért ez elég gaz de fel a fejjel lesz ez meg rosszabb is;)
2017. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Régebben zavart, ma már nem hordok rövidnadrágot.
2017. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mi folyik itt? Eddig úgy tudtam ez nem szexpartner kereső oldal, hehehe... :-D Moderáljátok magatokat, nehogy mások moderáljanak... 😱😃 Egyébként én is láttam ma egy furit, megy előttem egy széplány, hát amikor közelebb érek, látom ám, hogy a ruhája full áttetsző! Alatta tangabugyi, jó rózsaszín... Szóval mintha bugyiban és melltartóban közlekedne az utcán! Akkor meg minek egyébként a felső ruha, ha úgyis átlátszik? :-D
2017. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19: azért, mert egy kis ostoba qrva. Ennyire egyszerű.
2017. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!