Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen elkeseredtem, nem...

Teljesen elkeseredtem, nem érdekel semmi, hogy jutottam ideáig?

Figyelt kérdés
Egyszerűen odáig jutottam, hogy már nem érdekel semmi és senki, teljesen egyedül érzem magam. Mindig is félénk voltam és nehezen kommunikáltam idegenekkel, főleg lányokkal. De mára ez annyira elfajult, hogy meg se szólalok pl a munkahelyemen ahova nemrég kerültem. És már kibeszélnek, hogy milyen csendes vagyok. Ha meg beszélni kell akkor nem tudom magam kifejezni. A felesleges jópofizást meg egyenesen utálom és kerülöm is. Régen nem ilyen voltam. Vidám, jókedvű, nevetgélő gyerek, de mostanra ez mind eltűnt. Már csak akkor érzem jól magam ha iszok. Ha meg nem akkor egyszerüen megőrülök az egész élettől. Volt egy hosszútávú kapcsolatom aminek pár éve vége lett.Az is nagy csalódás volt.(Nem történt semmi, csak naívan azt hittem hogy örökké fog tartani) Talán még nem léptem túl ezen a dolgon? A barátaimban is sokszor csalódok. Itthon sem sokat beszélgetek már a szüleimmel. Már nem találok semmi örömöt ebben az életben. Mi lehet a baj? Mi történt velem? Mit tegyek, hogy jobb legyen?

2017. jún. 29. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne csinálj semmit.
2017. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Költözz el otthonról.
2017. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mostanában úgy veszem észre kezdek kijönni ebből a gödörből szóval fel a fejjel.

Olyan mintha én írtam volna ki ezt a kérdést:/

Szar ezeken a dolgokon átmenni annyit tudok tanácsolni az élet hozzáállás kérdése,szard le ami nem visz előbbre az életbe vagy nem add boldogságot,ha csak a sérelmekkel foglalkozol egyeneslejtőn zuhansz lefelé ahonnan nehezebb talpra állni.

2017. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!