Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Iszonyat nagy rasszizmussal...

Misoszb9 kérdése:

Iszonyat nagy rasszizmussal megéri-e külföldre menni?

Figyelt kérdés
Tavaly nem jártunk a családdal a nyugat EU-ban direkt a megnövekedett migráció miatt. De most muszáj menni a rokonok miatt, amelyik városba mennénk ott (61%!!)arab, természetesen Németország. Szélsőjobbosként megéri ezt a kockázatot vállalni, hogy a család nyaralását tönkretegyem? Nem egyszer kerültem balhéba ilyen- olyan etnikumokkal.Elég egy cigi tarhálás vagy apró kérés. Igen csúnya focihuligán is vagyok mellette :V

2017. júl. 6. 02:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogd vissza magad! Kerüld a bajt!
2017. júl. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj otthon életed végéig.
2017. júl. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Elég primitív kérdés. Lehet a muszlimokat nem szeretni, én sem kedvelem őket (tisztelet a kivételnek), de folyton balhéba keveredni cigány szokás. Semmivel nem vagy különb az általad utált népeknél.
2017. júl. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már csak kiváncsiságból: MELYIK német város az, ahol 61 % az arabok aránya? Én ugyanis Németországban élek, de erröl itt nem hallott senki eddig!
2017. júl. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy szájba vágjanak egyszer, vagy bökőt kapjál.
2017. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
87%
Inkább ne menj, csak rontod a magyarok hírnevét. A szélső jobbosok is pont ugyanolyanok mint a cigányok, primitív balhézós élőlények.
2017. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Én biztatlak hogy menj. Minél hamarabb agyonütnek annál jobb...
2017. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ja igen, ismerem a fajtádat.... qrva kemény vagy csapatostól, de azt is biztosra veszem, amikor 4-5 kokeró, vagy migró elött vagy egyedül, akkor lapítasz, mint xar a gazban.... 🤣🤣🤣 Te focihuligán....
2017. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy akiket te utálsz, születtek valamilyennek, és lehet, hogy értelmes, jó emberek (nagy számok törvénye alapján mindenképpen). Te viszont már biztos, hogy egy retardált majom vagy. :(
2017. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek mint te max a tisztességes romákkal-négerekkel kötekednek. Az olyanokkal akik meg tényleg megérdemlik nem mertek, mert féltek.
2017. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!