Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Új suliba kerültem?

Rekayeee kérdése:

Új suliba kerültem?

Figyelt kérdés
A régi sulimat utáltam ezért átiratkoztam de úgy érzem itt nem szeret senki mert visszahúzódó és csendes vagyok mit csináljak?
2017. júl. 28. 13:51
 1/4 anonim válasza:
Légy türelmes. Új még az iskola, a környezet, az emberek, te is új vagy nekik. Próbálj barátkozni, légy kedves mindenkivel, beszélgess, ismerkedj. Pár hét és olyan lesz, mintha mindig ott jártál volna. Szerintem meg nem utálnak, mert csendes vagy, csak te látod így :)
2017. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én harmadik osztály után iratkoztam át, nagyon szemetek voltak a legtöbben, próbáltam kedves lenni, az első nap más cseszegettek. Én is csendes vagyok. Annyit tudok mondani, hogy sok szerencsét!
2017. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzővel mi volt a probléma?
2017. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Be kellene illeszkedni mondjuk. Azt en megértem, hogy zárkózott vagy meg ilyen-olyan de az életben a legtobb helyzetben kesobb is majd be kell illeszkedni. ( pl majd a munkahelyen) Inkább most tanuld meg.

Vagy olyan akarsz lenni aki szerint mindenki hulye meg szemet rajtad kivul, teged csak bantanak es te tovabb állsz inkabb..? Lehet könnyebb azt mondani, hogy en zárkózott vagyok es ha akar valaki valamit majd o kezdemenyez.. de hidd el vannak olyan emberek mint te es ok is megpróbáljak. Ismerek ilyen embert es nem boldog sajnos mert állandóan arra vart hogy majd nyitnak felé, de nem.


Próbálj meg olyan programokon reszt venni ahol parban kell lenni.

2017. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!