Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire égő,...

Szerintetek mennyire égő, vagy bántó?

Figyelt kérdés
Az hogyha például lány elköszön a fiútól azzal a mondattal, hogy lefekszik jóéjt és még félórával később is fent van, vagy órával kesőbb?

2017. júl. 30. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A saját magánügye, hogy mit csinál. Ez egy kedves gesztus feléd, hogy jó éjszakát kíván, de nem szabad többet belelátni a dologba. Gondolom Te vagy a fiú ebben a helyzetben :D
2017. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Te dolgod, hogy magadra veszed -e azt, hogy ő mikor fekszik le, vagy mikor van online.

2017. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam elköszönni órákkal hamarabb is. Olyankor csak simán filmet nézek és nem akarom megszakítani azzal, hogy visszaírogatok. Van, amikor nem jelentkezek ki, akkor azt írja, hogy on-line vagyok, de igazából mégse.
2017. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így járni.

Van hogy 11-kor elköszönök és megpróbálok aludni, aztán még hajnali 2-kor is forgolódok álmatlanul az ágyban a telefonomat nyomkodva.

2017. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy tévedett, mert épp az utolsó pillanatban még valaki pont ráírt valami fontossal. Hogy bárkinek fontos dolog, vagy annak aki ráírt, vagy mindkettejüknek. Meg hát amúgy le akarta zárni a beszélgetést, tisztességesen le is zárta; utána még kicsit nézgelődött, megnézett valamit úgy, hogy nem tereled el a figyelmét közben, pont rábukkant esetleg valami érdekesbe is, valakinek a közösségi oldalán nem szándékosan, esetleg ráment valami olyan weboldalra. Nemtom, szerintem ez annyira nem vészes. Égőnek meg semmiképp nem nevezném.
2017. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se szoktam végkimerülésig beszélgetni mindenkivel akivel elkezdek valamikor beszélgetni :)

Mondjuk ha nem aludni megyek akkor nem is azt mondom hogy aludni megyek. "Jó volt veled dumálni de most elköszönök, aludj jól" vagy "megyek, csinálok még ezt azt alvás előtt" vagy akármi, simán lelehet írni az igazat, majd folytatjátok úgy is, feltéve ha megvan az összhang, ha nem akkor meg úgy is mindegy.

2017. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le akarta zárni a beszélgetést. Pl nem volt már energiája hozzá, vagy csak volt más fontosabb dolga neki.


Elköszönt illedelmesen, kedves tőle.

2017. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!