Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Verekedésben kiütöttek!...

Pussyhunter2004 kérdése:

Verekedésben kiütöttek! Barátnőm látta, mit csináljak? Tovább lentebb!

Figyelt kérdés

S.O.S.... Ma verekedésbe keveredtem, és az ellenfelem eggyik ütése eléggé betalált.. Nem nagyon emlékszem, de elvileg kiütött. Onnantól emlékszem, hogy a földről kelek fel, sokan nevetnek az arcomba, sokan videóznak telefonjukkal.. De a legfontosabb a Baratnőm!! Mikor felkeltem a foldről lattam elmenni! Nem tudom mit gondolhat most! Itt jonnek azok, amiket nem tudok kiverni a fejemből:

1, Mi lesz ha fel teszik valamelyik Közöségi oldalra! Mindenki látni fogja! És ha eljut apámhoz az a videó! huhh, nagyon félek apu reakciojától!!

2, A barátnőm szerintetek ilyenkor mit gondolhat? Sajnál? Gaznak tart? Szakít velem? Nem nagyon merek ráírni!!


Ui.: Kerlek segitsetek!!!

Nem tom kiverni a fejembol ezt az egeszet! Próbáljam megverni valamikor azt a gyereket??

Szerintetek mennyire ciki, ha úgy kiütöttek, hogy össze is estem? Be is vertem a fejem a betonba, lehet, hogy betört!!

Hogy nézzek ezek után a nőm szemébe?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. aug. 1. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Nőj már fel, és viselkedj férfiként.
2017. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell verekedni? Lehet ezt testi erőszak nélkül is megoldani sörrel megbeszélve .
2017. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hajj!!! Abban reménykedtem, hogy a kérdéseimre fognak válaszolni! !!
2017. aug. 1. 22:01
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Én arra válaszoltam.
2017. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
én biztos szakítanék veled XD
2017. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
apád helyében meg kitagadnálak.
2017. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem vagy képes győzni akkor mindig szégyen lesz verekedni , de mit jelent a győzelem ? Ezen gondolkozz el , győzelem az ha halálra vered az ellenfeled és téged ünnepel a tömeg? Erőszakkal élni , erőszakra építeni a társadalmunkat jó ötlet ? Mit jelent akkor hát a győzelem ? Férfiként megoldani a problémákat , és az mit jelent hogy férfiként ? Azt jelenti hogy a verekedés az erőszak az utolsó eszköz a konfliktus kezelésébe ! Amíg ezt nem érted meg , addig nem lesznek igaz barátaid igaz szerelmed , ennyi az egész , ! Ezt kell tenned magadba nézni és gondolkozni arról hogy mi a becsület tisztesség és a győzelem ! Sok sikert !
2017. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Én válaszolok a kérdésedre.

1. Ha valaki verekedésbe kezd, az vállalja azt a rizikót, hogy a verekedést valaki videóra veszi, majd felteszi a netre. Így most el kell viselned, hogy egy "világ" fogja látni, ahogy kiütöttek téged. Ez van. Ha okulsz belőle, akkor rájössz, hogy semmi értelme verekedni. Amúgy meg minden csoda 3 napig tart.

2. A barátnőd ha nem térdelt melletted, és nem segített rajtad akkor nem sajnál. Inkább cikisnek tartotta az esetet, vagy szégyell téged. A barátnőd tudja csak, hogy szakít veled vagy sem. Én lányként tuti nem érdekelne olyan srác aki verekedik, és amikor földbe verik, akkor sem tanul belőle, hanem újra verekedni akar. Mert te nem megverted a srácot, hanem verekedtél, és alul maradtál.

17/L

2017. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon gáz. Főleg, hogy a nevedből ítélve 13-14 éves lehetsz?

Gáz, mert ennyi idősen verekedtek.

Gáz, mert kinevettek, csak mert alul maradtál, mindenkit meg lehet verni, nincs olyan, hogy valaki verhetetlen. Megnéztem volna a nevető és kamerázó emberek közül hányan állnak oda.

Gáz, mert bosszút akarsz állni, és nem fogadod el a vereséget.

Gáz, mert a barátnőd bax0tt segíteni rajtad, amikor kellett volna, én ezért már ott hagynám a lányt.

Gáz az egész helyzet, gondolom nem is tisztességes harc volt a környezet reakciójából ítélve, csak valami putri melletti kötekedésből kiindult pofonosztás. Gratulálok. Ne a barátnőd miatt aggódj, jön majd másik, olyan amelyiknek ér is valamit a testi épséged, inkább menj el fizikailag és szellemileg is erősödni, mert egyikben sem teljesítesz átlagon felül.

2017. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Először is adj hálát az égieknek, hogy ennyivel megúsztad. Ahogy írtad, beverted a fejed a betonba, ha rosszul esel ott is maradhattál volna. Én a helyedben elmennék egy gyors kivizsgálásra, mert komoly következményei lehetnek egy koponyarepedésnek. Akik meg videóztak szánalmasak.
2017. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!