Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Verekedésben kiütöttek!...

Pussyhunter2004 kérdése:

Verekedésben kiütöttek! Barátnőm látta, mit csináljak? Tovább lentebb!

Figyelt kérdés

S.O.S.... Ma verekedésbe keveredtem, és az ellenfelem eggyik ütése eléggé betalált.. Nem nagyon emlékszem, de elvileg kiütött. Onnantól emlékszem, hogy a földről kelek fel, sokan nevetnek az arcomba, sokan videóznak telefonjukkal.. De a legfontosabb a Baratnőm!! Mikor felkeltem a foldről lattam elmenni! Nem tudom mit gondolhat most! Itt jonnek azok, amiket nem tudok kiverni a fejemből:

1, Mi lesz ha fel teszik valamelyik Közöségi oldalra! Mindenki látni fogja! És ha eljut apámhoz az a videó! huhh, nagyon félek apu reakciojától!!

2, A barátnőm szerintetek ilyenkor mit gondolhat? Sajnál? Gaznak tart? Szakít velem? Nem nagyon merek ráírni!!


Ui.: Kerlek segitsetek!!!

Nem tom kiverni a fejembol ezt az egeszet! Próbáljam megverni valamikor azt a gyereket??

Szerintetek mennyire ciki, ha úgy kiütöttek, hogy össze is estem? Be is vertem a fejem a betonba, lehet, hogy betört!!

Hogy nézzek ezek után a nőm szemébe?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. aug. 1. 21:52
1 2 3
 11/24 gvass1 válasza:
24%
Az emberek csak az erőszakból, bunkóságból értenek.
2017. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt miért nem a barátnődtől kérded meg?
2017. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

Keresd meg azt, aki kiütött. Támadd hátba, amikor nem figyel, esetleg vegyél segítségül valamilyen segédeszközt (botot vagy ilyesmit). Üsd le, majd amikor a földön van, üssed még addig, amíg olyan állapotba nem kerül, mint te voltál. Akkor aztán vedd fel videóra, és tedd fel minden olyan helyre, ahol az eredeti videó megtalálható. Fontos, hogy ne legyenek tanúk a verekedés idején.


Így helyreáll a tekintélyed, és azt a látszatot fogod kelteni, hogy most te verted meg őt. 1:1.

2017. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
A hátbatámadás a sunyi férgek módszere, még a bűnözők nagy része is megveti, aki ilyet tesz.
2017. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

Akarod mondani kalimpálásba keveredtél, és bekaptál egy suttyótól egy legyezést, amitől te mint még nagyobb suttyó lefeküdtél.


Légyszíves ne használd a "verekedés" "ütés" "kiütés" "ellenfél" szavakat!


Nem vagytok hozzájuk méltóak! A bokszolók és egyéb bunyósok igen, de nem ti.

2017. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

"A hátbatámadás a sunyi férgek módszere, még a bűnözők nagy része is megveti, aki ilyet tesz."


Igen, ezek nagyon NAGYON szépen hangzanak. Igazán bájos, hogy elvekről beszélünk az erőszak témakörén belül.


De mondok én neked valamit. Az elveket csak azok engedhetik meg maguknak, akik nyernek, akik jól bunyóznak.


Azok, akik nem ennyire szerencsések nincsenek abban a helyzetben, hogy elvek szerint cselekedjenek.



Mondom, az elképzelés nagyon derék, nyilván egy profi verekedő megeengedheti magának. De aki nem tud jól bunyózni? Aki tudja, hogy veszíteni fog, vagy már veszített is? Az most veresse szét magát, alázza meg magát, viselje el, hogy a földbe tapossák az elvek miatt?


Egy nagy túróst!

2017. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

Látom fáj az igazság!

Nem tudtok bunyózni, ennyi.

2017. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
49%

Nem értem a válaszolókat.


Ha úgy keveredtél "verekedésbe", hogy valaki megtámadott benneteket, és máshogy nem tudtad elkerülni az összetűzést, akkor egyáltalán nem gáz, hogy megvédted a barátnődet. Még akkor sem gáz, ha a végén kiütöttek.

Ha ez történt és a barátnőd emiatt szakít veled vagy gáznak tart, akkor ez őt minősíti.


Ha viszont te voltál az agresszor és te provokáltad ki a verekedést, akkor a barátnőd teljesen jogosan tarthat gáznak, hiszen intelligens, értelmes ember ilyet nem csinál.


Akármelyik helyzetről is van szó, akik felvételt készítettek az esetről, azok is szégyellhetik magukat, szintén irtó primitív dolog.


És hogy mit csinálj? Semmit. Ha titeket támadtak meg és kiütöttek téged, akkor nem neked kell visszaszerezned az önbecsülésedet, hanem annak, aki megtámad egy másik embert.


Ha pedig te voltál az aki megtámadta a másikat, akkor pedig gondolkozz el azon, hogy miért nem old meg semmit sem az erőszak.

2017. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
16-os, értem a te álláspontodat is, de én nem tudom elfogadni ezt a hátbatámadósdit, betyárbecsület is van a világon. A gyengébb szemtől szembe is kiegyenlítheti az esélyeit, ha van paprikaspray-e vagy hasonló önvédelmi eszköze.
2017. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%

19-es! Komolyan nem értem, hogy az olyan röhejes fogalmak, mint a betyárbecsület és társai, hogyan tudtak egyáltalán kifejlődni.


Verekedésről beszélünk ember! Ahol eltörhetik a orrodat, kiüthetik a fogaidat, úgy megüthetik a szemedet, hogy vak maradsz rá életed végéig, eleshetsz úgy, hogy egy életre lenyomorodsz... folytassam még? Számtalan olyan kimenetele lehet, amit egy életre megbánhatsz.


Te mit szólnál, ha a fiad hazamenne összeverve, hiányos fogsorral, bevert fejjel, amitől élete végéig szellemi károsodást fog szenvedni és azt mondaná, hogy: "rommá vertek, de becsületesen kiálltam!"


Ez nem játék srácok! A verekedés egy olyan dolog, amiben iszonyatosan súlyos fizikai és pszichés károkat szenvedhetsz! Úgyhogy mielőtt valakiben megfordulna a "betyárbecsület" gondolata, jusson eszébe, hogy otthon várják. Haza kell menni épségben!

2017. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!