Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Verekedésben kiütöttek!...

Pussyhunter2004 kérdése:

Verekedésben kiütöttek! Barátnőm látta, mit csináljak? Tovább lentebb!

Figyelt kérdés

S.O.S.... Ma verekedésbe keveredtem, és az ellenfelem eggyik ütése eléggé betalált.. Nem nagyon emlékszem, de elvileg kiütött. Onnantól emlékszem, hogy a földről kelek fel, sokan nevetnek az arcomba, sokan videóznak telefonjukkal.. De a legfontosabb a Baratnőm!! Mikor felkeltem a foldről lattam elmenni! Nem tudom mit gondolhat most! Itt jonnek azok, amiket nem tudok kiverni a fejemből:

1, Mi lesz ha fel teszik valamelyik Közöségi oldalra! Mindenki látni fogja! És ha eljut apámhoz az a videó! huhh, nagyon félek apu reakciojától!!

2, A barátnőm szerintetek ilyenkor mit gondolhat? Sajnál? Gaznak tart? Szakít velem? Nem nagyon merek ráírni!!


Ui.: Kerlek segitsetek!!!

Nem tom kiverni a fejembol ezt az egeszet! Próbáljam megverni valamikor azt a gyereket??

Szerintetek mennyire ciki, ha úgy kiütöttek, hogy össze is estem? Be is vertem a fejem a betonba, lehet, hogy betört!!

Hogy nézzek ezek után a nőm szemébe?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. aug. 1. 21:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%
Jogos, amit írsz, de van egy kis félreértés szerintem. Amiko én hátbatámadásról beszélek, akkor akkor olyan esetet értek rajta, amikor a gyengébb képességű hátbatámadó maga keresi a bajt, hátbatámadásnál nem értelmezhető az önvédelem a hátbatámadó részéről az esetek többségében, kivételt képez az, amikor látja, hogy sarokba szorítanák és ezért választ úgymond önvédelmi célból hátbatámadási helyet, hogy növelje az esélyeit.
2017. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ehhez azonban kanyarodjunk vissza az alapkérdéshez. A kérdező gyereket megverték. Ájultra ütötték, ki tudja milyen sérüléseket szerzett - de ez még csak a fizikai része.

Mert ott van a pszichés is. Eleve az, hogyha kikap egy bunyóban, az alapból megrendíti az embert, szilánkokra töri az énképét. Vegyük hozzá, hogy nyilvánosan történt. Kinevették, megalázták, ronggyá taszították. És még a barátnője is (lényegtelen, hogy hány évesek) elsétált tőle, elfordult, elállt mellőle, mert kikapott a verekedésben.

Ezek után hibáztathatod a kérdezőt, amiért olyan mértékű lelki sérüléseket szerzett be, hogy most darabokra van törve pszichésen? Ne is kerüljük a forró kását: ezt élete végéig viselni fogja, évekig fog erre visszaemlékezni nap, mint nap, évtizedekig fog a memóriájában forogni a történet.


Erre a lelki sérülésre gyógyír kell. És ha másképp nem megy, akkor igenis tegye meg magáért azt a szívességet, hogy HÁTBATÁMADJA az őt ájulásig verő embert, és revansot vesz rajta. Az majd gyógyítja a lelkét, és jobban fogja magát érezni, hogy bosszút állt.


(Megjegyzem, itt szigorúan csak az ő nézőpontjából nézem az eseményeket.)



És mielőtt a válaszolók kifejtenék esetleges erkölcscsősz véleményüket, tegyék fel maguknak a kérdést: vajon ha az Ő gyerekükkel történt volna az eset, mit tanácsolnának? Mert biztos vagyok benne, hogy nem azt, hogy tűrje, meg viselje el, meg béna vagy bunyózni sem tudsz!

2017. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem elég sok verekedésem volt gyerekkoromban, kb. annyi idősen is mint te. Volt amikor nem voltam formában és kikaptam. Értsd, úgy, hogy elhíztam, mint atom, azt hittem én vagyok a faxxxagyerek, de totál belassultam és kb. 1 év kihagyás után jött egy bedagadt fej, agyrázkódás, stb.

Szerintem kezdjél el küzdősportolni, hogy zorál legyél és ha valakinek csíped a szemét, akkor lerakd egy ütéssel.

Én is ezt csináltam. Elmentem edzeni, hogy élesebb legyek. Lefogytam, formába kerültem. De közben rájöttem, hogy a verekedés baromság és a sport az igazi.

Amúgy nem feltétlen gáz ez a kiütés. Lehet gyenge az állad, vékony vagy, nincs nyakad, szar--ul védekezel/egyáltalán nem védekezel...Ezer oka lehet.

Én a saját káromon tanulva azt mondanám, hogy ne verekedj, hanem menj le küzdősport edzésre, még jó korban vagy. Ott majd megtanítanak szabályosan, sportszerűen harcolni és ha esetleg jön egy ilyen kis szar..os, akkor feltörlöd vele a padlót, ha nagyon muszáj.

És mindig tedd fel a kezed. Valószínű nem tetted fel, aztán az a paraszt csapkodott és kiütött. Tudom milyenek ezek a bunyók, mennek a nagy lengők meg a csapkodás. Oszt ha betalál egy, akkor kékzöld folt, rosszabb esetben lefekszel. Eddzél és nem lesz gond! Irány a boksz, birkózás, judo, muay-thai, stb.!

Ott le tudod vezetni a fölös energiát is!

2017. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Engem is kiutottek, egy csaj elott es pont utanna jottunk ossze. :D Mi van abban?
2017. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!