Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy dolgozzak emberek között,...

Hogy dolgozzak emberek között, ha utálom őket?

Figyelt kérdés

Most tanulom meg szeretni az embereket, erre történik az az eset, hogy elevenen nyúznak meg egy cicát. Undorodom az emberi természettől.

L


2017. aug. 2. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Mi vaaan ? Hol dolgozol ?
2017. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj arra az oroszlánra, aki egyszer felfalt egy egész afrikai családot, és máris utálni fogod a macskákat is!
2017. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nagyobb cicamániást nem ismerek, de ez még szerintem is szánalmas...Egyszer hallasz egy ilyen hírt és máris az egész emberiséget utálni kezded? Szerintem az egész társadalomnak jobb lesz, ha te nem keresed mások társaságát.
2017. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett. Nem ott nyúzták meg a cicát, ahol dolgozom. Bocsánat a félrefogalmazásért. Az összes plattform tele volt ma szegény cicával.


Sajnos az embereket nem akarom megismerni, nem akarok köztük lenni..de ennélkül meg nem lehet pénzt keresni, élni..

2017. aug. 2. 22:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is együtt érzek veled, de én inkább az emberek rosszindulatát, butaságait gyűlölöm.
2017. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Itt nem csak erről az egyről van szó..


Hanem valahol elveszett az emberekbe vetett bizalmam. És elegem van a felszínes jó pofizásból. Mindenki ott tapos át a másikon, ahol tud. Sajnos egy átlagos lánynak (Vagy csúnyának, mindegy), aki sosem volt a világ közepe csak a rossz élmény jutott. Akik mégis normálisak velem (1-2 ember) és nem csak kihasználni akarnak,őket tartom a legnagyobb becsben. És sorolhatnám.

2017. aug. 2. 22:32
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd feldolgozod.

Egy időben rendszeresen jártam egy kis boltba, az eladó frissen végzett volt. Mesélte, hogy amióta ott/itt dolgozik, olyan utálatot érez az emberek iránt, hogy bárki alá, alá rúgna aki szembe megy vele az utcán :D :D :D

2017. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha megtanulod, hogy nem minden ember egyforma, akkor másként fogsz gondolkozni.

Hidd el nem minden ember macskanyúzó, vagy gyökér.

Naponta 20-30 ezer ember közt dolgozom, néha én is feltudnék rúgni párat, de azért a többség normális.

2017. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
En az embereket es a macskákat is utálom, so fucking what?!
2017. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

"Undorodom az emberi természettől."


Akkor magadtól is? Hisz ugyanolyan vagy, mint bárki más, a csíra ott sarjad benned is. Gyűlölet, általánosítás, sztereotípiák... ki tudja, talán egyszer majd robbanni fog, és valóban a munkahelyeden lesz a következő nyúzás?

Azt hiszed ismersz mindenkit, máris elítéltél több milliárd élőlényt, holott magadat sem ismered igazán. Hogy honnan tudom, hogy nem? Mert különbön magadat is gyűlölnéd.


Persze most kérded, mit papolok én neked, hisz én is ember vagyok... mit szólnál, ha azt mondanám, hogy évekkel ezelőtt a gyermekem szemét kikaparta egy macska? Mit szólnál ha azt mondanám, hogy azóta minden macska ördögien gonosz, és patkányméreggel irtom őket? Elvégre egy példa már elég is, ismerjük mindet, megérdemlik a halált, ugye?

Ismerős ugye? Megérted, nem? Hisz te is hasonló cipőben jársz...

Mit szólnál ha valaki azt mondaná, hogy egyszer egy olyan hajszínű, mint amilyen a tied is, ember tönkretette az életét, ezért utál mindenkit, akinek ilyen színű a haja? Téged is gyűlöl, de ugye ismerős, hisz egy példa már elég, nem? Megérted, nem? Hisz te is hasonló cipőben jársz...

2017. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!