Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez a táska jó egy...

Szerintetek ez a táska jó egy 11. -es lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


elférnek benne a könyvek?



2017. aug. 6. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Kétlem, max akkor ha csak a füzeteket viszi haza *vagy van iskolai szekrénye ahol könyveket tárolhat* ami tapasztalat alapján nem elég. Valamint bocsi de nem is egészséges ilyen típusú táskát nehéz könyvekkel megtölteni és kézben cipelni.

Tapasztalatból mondom, én még néha a nagy hátizsákom is keveselltem,mert volt hogy egy nap 9 órám volt, olyan tárgyakból amihez azért kell felszerelés, vagy egy napra több dolgozatot időzítettek amihez azért kellett könyveket is nem keveset hazavinni.Idén leszek 12-es, tapasztalatból mondom. Szóval tudom ciki a hátizsák, de én ezt nem ajánlom.

17L

2017. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Egy hátizsák mióta ciki basszus? Egyébként ez nem a divatról szól hanem arról hogy ne legyen hátproblémás a gyerek és hogy neki is kényelmes legyen szerintem...a válltáska szintén nem jó választás mert a gerincét ferditi a gyerekeknek de még a felnőtteknek is... én azt ajánlom hogy vegyétek eggyütt meg azt a hátizsákot ami neki tetszik...de hátizsák legyen ne oldaltáska stb...ezzel neki teszel jót :)
2017. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Te tudod lemérni, ott vannak a méretek. Szerintem amúgy nem, nem fogsz benne elférni, még ha lapjával bele is férnek a könyvek, szerintem túl szűk. Egy üveg vizet se fogsz tudni melléjük tenni. Ez nem iskolatáska, ezzel felnőttek járnak dolgozni. Nem arra való, hogy egy csomó könyvvel megpakold, általában a fülük sem olyan terhelésre van kitalálva.
2017. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem elég volt. Igaz én nem hordtam könyveket iskolába. Füzetek toll azt csókolom. De gondolom iskola válogatja.
2017. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
hát,max 2 hónapig bírná, szerintem.. vegyél hátit, ezt meg max. ha mész vásárolni, stb akkor..
2017. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez túl felnőttes. Kényelmetlen is lehet. Kicsinek tűnik. Vegyél neki egy csinos hátit.
2017. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Nagyon jó táskák vannak.

2017. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmivel járok suliba, bár van szekrényem, így egyszerre max 1-2 füzetet meg könyvet viszek haza. Előző válaszoló, mi az, hogy "túl felnőttes"? Nem egy tizenkét évesről beszélünk, egy év és felnőtt.

Ha viszont nincs bent szekrénye, praktikus venni egy csinosabb hátizsákot is, és ha sok cuccot kell vinnie max abba pakol.

2017. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

En kulfoldon elek mar nagyon reg ota, es le vagyok dobbenve, Magyarorszagon ennyire ciki diaknak lenni? Miert kell ilyen noi felnott taskat hasznalni iskolataskanak egy 11 eves kislanynak? Itt nalunk egyenruha van es egyentaska is, egeszen a tizenkettedik evig vagyis erettsegiig. Tudom hogy otthon nem ez van, de szerintem attol meg nem kellene ennyire elszallni a masik iranyba sem.

Ket eve mikor utoljara hazamentem eppen augusztus vege szeptember eleje volt, szoval az iskola kezdes. Epp egy iskola mellett volt a szallasom es lattam amint az elsos gyerekek tobbsege buszken vonult a legujabb legdivatosabb 20 ezer forintos taskaval. Szegeny szuloje meg ment mellette szakadt melegitoben. Mire jo ez? En egy gazdag orszagban elek, de meg itt sincs ez a flancolas. Iskolataska az iskolataska, a tankonyvek hordozasara valo, a legdragabb sem kerul tobbe mint magyar penzbe atszamitva otezer forint. Pedig itt a fizetesek sokkal magasabbak.

Biztosan le leszek most nagyon hurrogva es pontozva, de a lelke melyen tuti hogy mindenki tudja hogy igazat mondtam.

2017. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Csak remélni tudom, hogy a kérdést a szóban forgó gyerek tette fel és nem valamelyik szülője. Már hogy lenne jó ez a táska? Ez nem egy iskola táska. Egyrészt ebben nem férnek el a holmik, nem arra lett méretezve ez a táska, hogy az ember iskolába járjon vele. Hol férnek el ebben a könyvek, füzetek, iskola szerek és még az enni-inni való? Másrészt egyáltalán nem egészséges félvállon vagy kézben cipelni ekkora súlyt, mint amennyit iskolába kellene vinni. Iskolába pont ezért kell iskolatáskával (hátizsákkal) járni. Az általad belinkelt táskának teljesen más a funkcionalitása.
2017. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!