Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez a táska jó egy...

Szerintetek ez a táska jó egy 11. -es lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


elférnek benne a könyvek?



2017. aug. 6. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
9-es! Hidd el itthon sok szülő vesz ilyen táskát a gyerekének. Komolyan nem értem miért. Én ezt is büntetném a sulikban.
2017. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Megy itt az ítélkezés közben meg a "felnőtt" válaszoló a 11.-est 11èvesnek veszi, miközben 17-18.

Egyèbként szerintem is kicsi ez a táska, de ezt neked kell tudni, mert sulitól függ.Egy erős gimibe kell egy bőrönd, míg vannak olyan szakmunkásos/rosszabb szakközepes ismerőseim, akik gyakorlatilag ilyen pénztárca méretű ridiküllel járnak :D

2017. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elférni el lehet benne....Nekem egy kisebb hátizsákom volt, de csak füzeteket, tollat vittem magammal, a legtöbb könyvet otthon tartottam mert órákon sosem használtuk őket, csak otthon vettem elő, ha kellett a házihoz vagy tanulni. Tehát szerintem a hellyel nem lesz probléma (bár attól függ, hogy nálatok a suliban hogy működik), most amúgy is a nagyobb táskák vannak/voltak divatban. Az, hogy kényelmes vagy egészségtelen az már egy másik dolog. Tény, hogy ilyen szempontból a hátizsák a legpraktikusabb. Én nem, de rengeteg osztálytársam járt ilyen táskával, ők sosem panaszkodtak rá. Szerintem, ha nem kell hosszú kilométereket gyalogolnod vele (hanem közel laksz a sulihoz, tömegközlekedsz, kocsival jársz) és nem kell sok cuccott cipelned (mert azért azt a táska sem bírná), akkor az úgy még elmegy.
2017. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyire férnek el benne a könyvek. Mindenféleképpen szeretnék egy ilyen típusút is, ha nagyon sok könyvet kéne vinnem, akkor nyilván a hátizsákomba pakolnék.

Most amúgy is kiesett 3 tantárgyam és van a suliban szekrény. Leginkább csak a töri és a francia könyveket kéne beleraknom, meg pár füzetet.

[link] ezt néztem még ki, ez nagyobbnak tűnik.

2017. aug. 7. 13:59
 15/15 anonim ***** válasza:
ebbe nekem az ételellátmányom sem fért volna el anno:D F-25
2017. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!