Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cigánygyerekek mennyire...

Cigánygyerekek mennyire tudnak verekedni?

Figyelt kérdés
Van itt a városban egy 15 éves cigánygyerek többször kért tőlem pénzt de sohasem adtam neki mindig elzavartam, hogy menjen dolgozni, nincs pénzem meg ilyenekkel. Mostanra pár alkalom után már annyira ideges lett, hogy azt mondta, hogy legközelebb ha összefut velem összetöri mindenemet. Mindig egyedül van, elég szokatlan, de sosincs egy cigány sem még a közelében sem. Úgy hallottam, hogy nagyon tud verekedni. Én viszont nem nagyon. Kb. 10 centivel alacsonyabb nálam, mindketten vékonyak vagyunk. Ha újra össze futok vele és 1/1 verekedés lesz mire számíthatok? Cigány gyerekek nagyon tudnak verekedni és milyen taktikát alkalmaznak? Nem szokott vele senki sem lenni így tuti nem hívja rám az egész telepet, vagy ha mégis addigra már egyikünk ki lesz készítve. Szóval mire számítsak? Nagyon tudhat verekedni? Meg tudna engem verni? Milyen taktikűt alkalmazhat ő és én milyen alkalmazzak (ütések, rúgások, stb.)? 18/f

2017. aug. 14. 00:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%
a "plekni" vagy "plenyó" az amikor úgy vernek telibe teljes erőből, hogy nem számítasz rá, ezért kötekedőt soha ne engedj az aurádba...
2017. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
bocsi de én egyáltalán nem szeretném hogy tökön rúgjon a legjobban ezt nem akarom. nincs olyan ember aki ezt akarná magának.
2017. aug. 15. 21:52
 23/34 anonim ***** válasza:
86%
Szard le. Csak szájal.
2017. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
71%
Innen latszik hogy ilyenkor egy normalis tanacsot nem tudtok adni !! Az en tanacsom az hogy mutasd meg h nem felsz. Ha meglok , lokd vissza. Ha anyazik mond vissza. Ha nagyon durvan vissza adsz/mondasz neki mindent akkor lehet ugy lesz vele h nem felsz es ott hagy. Ha meg eloveszi a kest vagy latod hogy a keze mar okolbe van szoritva es csunyan nezz rad ne habozz, vagd alcsucson es k.o kap. Vagy ha nem sikerul ugy eltalalni akkor azonnal probald meg orrba vagni vagy jol combon rugni. A lenyeg hogy probalj gyors lenni! Nehagyd hogy foldre vigyen. Elfutni meg semmi fele kepen ne fuss mert lehet gyorsabb. Es kovetkezo talalkozasnal mar nem fog kerdezni. Jol orrba vagod vagy alcsucson es k.o kap. Ennyi az egesz.
2017. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha a közeledbe jönnek, kiáltsd el magad, hogy MUNKA! Attól elszaladnak
2017. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Azóta volt valami?
2017. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
azóta semmi
2017. aug. 21. 23:01
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
biztos ő is olvasa most ezt kérdést,ezért berezelt
2017. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
78%

Jajj dikmá more produkcihóó!!

Dicsák a 18 éves gyerök mán harcművész az anya hétszencsígit én mán lé is száluk rúla!

2017. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
77%

Bekóstolt mert látta babszem van a...s az ilyen embereket nagyon könnyű megfélemlíteni, mert fosnak, ha elverik.

Ideje volna kezdened magaddal valamit, mert így csicska leszel.

2017. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!