Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cigánygyerekek mennyire...

Cigánygyerekek mennyire tudnak verekedni?

Figyelt kérdés
Van itt a városban egy 15 éves cigánygyerek többször kért tőlem pénzt de sohasem adtam neki mindig elzavartam, hogy menjen dolgozni, nincs pénzem meg ilyenekkel. Mostanra pár alkalom után már annyira ideges lett, hogy azt mondta, hogy legközelebb ha összefut velem összetöri mindenemet. Mindig egyedül van, elég szokatlan, de sosincs egy cigány sem még a közelében sem. Úgy hallottam, hogy nagyon tud verekedni. Én viszont nem nagyon. Kb. 10 centivel alacsonyabb nálam, mindketten vékonyak vagyunk. Ha újra össze futok vele és 1/1 verekedés lesz mire számíthatok? Cigány gyerekek nagyon tudnak verekedni és milyen taktikát alkalmaznak? Nem szokott vele senki sem lenni így tuti nem hívja rám az egész telepet, vagy ha mégis addigra már egyikünk ki lesz készítve. Szóval mire számítsak? Nagyon tudhat verekedni? Meg tudna engem verni? Milyen taktikűt alkalmazhat ő és én milyen alkalmazzak (ütések, rúgások, stb.)? 18/f

2017. aug. 14. 00:16
1 2 3 4
 11/34 Bihar Valatonon ***** válasza:
72%
" Én is levegőnek nézem, de majdnem akkora mint én kicsit alacsonyabb és nagyon jól tud verekedni. " most megválaszoltad a saját kérdésed?! :DDDDDDDD
2017. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltam meg saját kérdésemet, mivel én azt is kérdeztem, hogy hova ütnek és rúgnak
2017. aug. 14. 07:39
 13/34 anonim ***** válasza:
Sokuk jár bokszra.
2017. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%
Hívd el a hegyekbe csavarogni és köss vele barátságot. Ez cigóknál mindig beválik
2017. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
Ja, meg szeretnek plekniből ütni! (borsodi vagyok tudom!)
2017. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
miből?
2017. aug. 14. 16:11
 17/34 Bihar Valatonon ***** válasza:
71%
Fenyegesd meg hogy van nálad szappan és víz megfűrdeted attól félnek, mint vámpír a kereszttől :)
2017. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező: Majd a rokonait rád hívják aztán leshetsz mint mézes a moziba.


Elhiheted hogy ha te megvered, utána fahúsángal jönnek neked. Én előre szóltam. A családodat sodrod veszélybe.

2017. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem fognak jönni abba biztos lehetsz...
2017. aug. 14. 21:04
 20/34 anonim ***** válasza:
66%

100% hogy tökön fog rúgni. De csak mert ezt szeretnéd :)

Tedd szét a lábad, legyen jól látható célpont a tököd és ne védd, akkor biztosan észreveszi és megtérdel. Ettől te összerogysz, utána elélvezel :)

Ha szerencséd van, neki is tetszik a dolog és másnap is megteszi. Egész jó szexbuli lesz belőle :)

2017. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!