Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Szóval 9-es gimnazista vagyok.Sokan buliznak az osztályomba,én is szeretnék néha elmenni velük,ez mennyire nagy gond? Plusz még sosem voltam ilyen helyeken,alig tudok valamit az alkoholról..Ha elmegyek hogy ne legyek béna? Mármint nem ismerem,hogy milyen italok vannak,miből mennyit lehet stb. ezt le tudná írni vki? Vagy el se menjek?

2017. jan. 7. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt úgy is te fogod érezni hogy miből mennyi kell ahhoz hogy berugj. Először max egy két italt ajánlanék vagy ha érzed hogy kezd zsibbadni a fejed egy picit akkor hagyd abba az nem túl szerencsés ha első buli után haza kell cipelni. Beszélgess velük,táncoljatok ilyenkor a legtöbb ember felszabadultabb úgyhogy ne aggódj. Annyit hozzá tennék hogy csak akkor igyál ha szeretnél ne azért hogy ne tűnj bénának.
2017. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, aha asszem rosszul fogalmaztam, én szeretnék, csak úgy értettem a bénás részt, hogy mi a módja annak,hogy ne bénázzak a piával, vagyis miből mennyit :DDd


Na mindegy ha valaki látja azért írja meg h mi a véleménye :))

2017. jan. 7. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A piával nem igazán lehet bénázni. Én a suliban rúgtam be először igazán osztálytársakkal. Úgy berúgtam, hogy végül apámnak kellett értem jönni. És akkor mi van? Az élet ment tovább, lett egy viszonylag jó emlékem. Annyit tanácsolhatok, ha nem akarsz úgy járni, mint én, hogy ne keverd a piákat. Egyfélét kérj végig.
2017. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!