Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mihez kezdjek...

Szerintetek mihez kezdjek ezzel a helyzettél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy bizonyára sokaknak ismerős témával drukkolok elő. EGYEDÜLLÉT.

Mostanában nagyon rosszul érzem magam és szinte mindennap sírhatnékom van.

Ott kezdődött, hogy a 'legjobb barátnőmmel' eléggé elhidegültünk egymástól. Egyszerűen eltávolodtunk ő talált mást akivel jóba lehet, én meg nem igazán érdekeltem. Pár napja egyszerűen elegem lett. Nem tudtam mit mondani neki. Nem is akartam.. Szótlanul töltöttük a napokat. Vártam, hogy megkérdezze, hogy ez most mégis mi. (Mert amikor hasonló eset állt elő akkor én még a sértődés napján ráírtam, bocsánatot kértem és a többi) De ő nem kérdezett. Ma elegem lett. Matekon neki szegeztem a kérdést, hogy most szerinte ez így okés e. Jött a válasz, hogy ő nem tudja mi bajom. Megmondtam neki, hogy belefáradtam,hogy ezt a kapcsolatot csak én akartam megmenti. Vállat vont és azóta nem beszéltünk.

Ekkor összetörtem. Nem tudtam elfogadni, hogy én neki csak ennyit jelentek.

Ekkor jöttem rá, hogy egyedül vagyok. Nincsenek barátaim. Az osztálytársaimmal meg van a báj csevej, de semmi mély barátság meg ilyesmi. Egyszerűen a 38 fős osztály egy 'bandájába' se tudtam 100%-osan beilleszkedni. (Tudom szánalmas)Nem is szeretem igazán az osztályom. Kb így tudnám leírni 'Néha tömegben is olyan, mint egy lakatlan szigeten'...

Szerintem a gimnáziumi éveknek nem erről kellene szólnia, hogy sírógörcsöt kapva érek haza, mert senkim sincs. (Pedig eskü igyekszem)


18/L



2016. ápr. 14. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Tartsd nyitva a szemedet, vannak-e még a suliban olyan lányok, akik hasonlóképpen nem tudtak igazán beilleszkedni. Valószínűleg egy rakás csaj van, aki pont ugyanilyen cipőben jár, mint te, és tök szívesen barátkozna valakivel.
2016. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy témával nem elődrukkolni, hanem előrukkolni szoktunk! :-)


Ne gondold, hogy szánalmas vagy, amiért nem tudtál beilleszkedni, szerintem pont a hozzád hasonlók képviselik az értéket.


23f

2016. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a lányom is így járt.Ő iskolát váltott és bejött neki.

Én elsőre azt javasolnám,hogy próbálj mások felé is nyitni.Ha így sem megy akkor meg fogd fel úgy,hogy ez csak egy időszak ami nem tart örökké.Sportoljál,mozdulj ki.Keress akkor máshol barátokat.Akár itt is.

2016. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes hozzászóló írta, a hozzád hasonló emberek képviselnek értéket számomra is. :)


Próbálj ki valami új hobbit, például valamilyen sportot és biztos, hogy találkozni fogsz hozzád hasonló emberekkel. :)


Sok szerencsét és kitartás kívánok!

2016. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :-)
2016. ápr. 15. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :)


Kellemes hétvégét kívánok Neked! :)

2016. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!