Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm mostanában egyáltalán nem törődik velem.Legalábbis én úgy érzem.Tavaly nyáron szinte minden nap együtt voltunk meg még egy harmadik lánnyal.Pár hete mindenhova elhívják őket az osztálytársaim és engem nem amikor lehetőség van rá,hétvégéken,érettségi szünetben és stb.Mondtam a legjobb barátnőmnek hogy szervezzen be engem is vagy kérdezze meg vagy valamit kezdjen evvel mert nekem ez nagyon rosszul esik.Kitől mástól várhatnám el hogy hívjon meg?De tényleg,eddig ugy gondoltam hogy számíthatok rá és hogy törődik velem.Hát sajnos ugy vettem észre hogy nem is érdekli hogy ez nekem hogy esik vagy hogy érzem magam.Többször is mondtam neki hogy mennyire szarul esik hogy még ő sem próbál elhívni vagy valami.Ma is ez történt hogy elmentek pizzázni egy másik osztálytársamhoz aki eddig soha nem volt meghívva sem de természetesen a harmadik barátnőnket meghívták ugyszintén mint mindig.10 éve ismerjük egymást a legjobb barátnőmmel és most mintha nem is érdekelné hogy én hogy érzem magam.Jön a nyár és ha ugyanez fog folytatódni nem tudom mi lesz.Anyunak is elmeséltem ezeket,ő erre csak azt tudta mondani hogy barátkozzak mással.De nem szeretném elveszíteni őt mert nagyon fontos nekem csak ezekkel az eseményekkel és hogy nem is érdeklem mintha sziven szúrt volna valamivel.Szerintetek mit csináljak?

2017. máj. 18. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallgass anyukádra;)

Esetleg szervezz te programot és hagyd ki a cimborádat.

2017. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ilyesmi a helyzet, engem is elhanyagol a barátnőm, és nem érdekli, hogy hogy érzem magam.. szerintem próbálj meg vele beszélni négyszemközt, és mondd el neki, hogy hogy érzed magad, ha ezek után sem érti meg, akkor akármennyire is fáj, keress új barátokat, akik megbecsülnek téged jobban. 18l
2017. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!