Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj ha elítélem az alkoholi...

Az baj ha elítélem az alkoholistákat?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokra gondolok akik már hajnal 5-kor ott állnak a kocsma vagy a lerakat előtt,de az csak 6-kor nyit. Nyitástól zárásig ott vedelnek meg elszívnak 2 doboz cigit,ha már sok bennük a löket még üvöltöznek is egy kicsit. És ez megy náluk mindegy egyes nap. Dolgozni természetesen nem kell szerintük. Csak azt nem értem hogy akkor miből van pénzük piára meg cigire...
2017. aug. 19. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Azt nem értem, hogy neked ezzel.mieet kell foglalkozni?
2017. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nincs bajom velük ha csendben hazamegy, lefekszik és életjelet sem ad magáról. De ha reklámozza magát hogy egy számjegyű az IQ-ja azt én sem szeretem. Például egy lakótelepi társasházban ez nem mindegy, hisz vannak akik este 10 után aludni szeretnének. Ha kimegy részegen egy brazil őserdőbe és ott üvöltözik és rókázik azzal nem lenne gond.
2017. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én meg azt nem értem, hogy miért baj az ha kimondja valaki hogy nem szereti az ilyesmit. Pont hogy inkább foglalkozni kéne ezzel a kérdéssel, mert elég súlyos probléma. Persze elhiszem egyszerűbb itt játszani a toleranciabajnokot és képmutatóan végignézni ahogy az a szerencsétlen alkesz télen halálrafagy részegen, vagy éppen meggyilkol valakit mert részegen beült a kocsiba.... De igazad van kedves okoska tényleg minek törődik ezzel a kérdező, tök hülyeség nem? :DDD
2017. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól tudom sok helyen tiltva van a köztéri alkohol fogyasztás, jelentsd be őket a rendőrségen.
2017. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, jogodban áll elitélni az alkoholistákat.

Hogy miből van pénzük?

Irreálisan magas nyugdij.

Kocsmai biznisz.

Asszony erszénye.

Örökség.

Szerencsejáték.

Ivócimborák fizetnek minden x-edik napon.

Hitel.

Ezeket az embereket "a kocsma hallhatja csak meg", ez az a közeg, ahol úgy érzik, hogy komolyan veszik őket.


A borzasztó az az egészben, hogy egyre több szesz kell ahhoz, hogy az ember ugyanazt a hatást érje el, amit aztán egyre komolyabb kihívás finanszírozni és a megszokott körülmények megteremtése egyre lejjebb zülleszti az alkoholistát, - egyre mélyebbre képes lesüllyedni a pillanatnyi cél elérése érdekében, az alkohol előteremtése érdekében,

Elvetemültebb nőnemű alkoholisták egy-két liter borért simán ágyba bújnak bárkivel, ha az biztosítja nekik a szeszt.

2017. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj mindenki azt utal amit akar. En pl utalom a tanarokat. 😂
2017. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dedós hülyegyerek vagy, aki épp talált valami hőbörögnivalót. Olyat, amiről azt gondolja, mások és a társadalom egységes támogatásával élheti ki az embergyűlölő hajlamait. Hiszen ezeket mindenki utálja, hát nem?
2017. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!