Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék nyitottabb lenni?

Hogyan tudnék nyitottabb lenni?

Figyelt kérdés
Régen mindenkivel barátkoztam, nagyszájú és talpraesett kislány voltam. De ahogy múltak az évek egyre inkább visszahúzódóvá váltam. Vannak barátaim, velük nagyon jól érzem magam, gyakran átmegyünk egymáshoz, viszont nem szeretek emberek közè menni, mert mindig ideges leszek és nem tudom mit vàlaszoljak ha kérdeznek... persze ha mégis ráveszem magam hogy elmenjek ide-oda mindig jól érzem magam de utána megint csak otthon ülök és úgy gondolom, hogy nekem így a legjobb, de valójában utálom hogy ilyen vagyok és emiatt csak még rosszabb a kedvem. Szeretnék ezen változtatni és többet barátkozni, nyitottabb lenni az emberekkel. Csak nem tudom, hogy hogyan lehetne több önbizalmam. Tudnátok erre ötleteket adni?

2015. ápr. 24. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtobb onbizalmat a mely onismeret tudja adni. Legyel tisztaban az erossegeiddel, gyengesegeiddel. Ez nyilvan nem az erossegeid koze tartozik. En azt atgondolnam, hogy miert akarok mindenaron tarsasagba menni, ha egyebkent egyedul jobban erzem magam. Ha csak nincs valami mentalis betegseged ami meggatol ebben a dologban, akkor te ilyen vagy es kesz. El kell fogadni, hogy soha nem leszel olyan, mint aki ennek osztonosen jon. Viszont nagyon sokat tudsz rajta javitani, ha akarsz, csak onmagadhoz merd magad, ne masokhoz.
2015. ápr. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az a nyitott aki toleráns
2016. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!