Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó McDonald's-ba, és az...

Miért jó McDonald's-ba, és az ehhez hasonló kajáldákba járni és enni? Milyen íze van az itt készült hamburgereknek?

Figyelt kérdés
Egészségtudatos ember lévén kíváncsi vagyok az emberek véleményére, hogy miért szeretnek oda járni. Nem engem kell szapulni, hogy járj oda, kóstold meg, meg miért vagy ár kíváncsi..stb. A kérdés nem rám irányul. Szeretném megérteni az embereket, hogy miért jó nekik, ha oda járnak. Mennyi idő után éheznek meg. Árarány értékben meg vannak-e elégedve a kapott étel minőségével és mennyiségével.

2017. szept. 26. 19:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
24%
Én nem járok ilyen helyekre de évekkel ezelőtt többször is mentem. Látom, hogy téged egészség szempontból is érdekel a dolog. Aki oda megy tudja, hogy "káros" de választ a nem egészséges finom és az egészséges de kevésbé finom étel között. Az íze nekem nem jött be jobban mint a házi melegszendvicsemé de másnak meg lehet, hogy ez a "mindene". Bandázni is szeretnek ott gondolom, már ahol beülős. Mivel szerkezetileg gyors szénhidrát (szendvics), hamar meglehet tőle éhezni de aki ilyet eszik ezt leszarja és ha megéhezik eszik még XD. Van aki azt mondja, hogy nem érdekel ha nem egészséges, az se baj ha drága finom és kész. Nem az egészségesebb ételt választják mert az kevésbé élvezetes. Amúgy a gyorskaja még nem olyan káros, ha nem hízik tőle el az ember nem lesz annyira egészségtelen. OFF: Én nagyon sokat edzem és ez se egészséges már de így jobban nézek ki, ami fontosabb nekem mint az, hogy minél egészségesebb legyek. Ez hasonló kicsit.
2017. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, azért járok oda, ha éppen betérek, mert gyors, a kiszolgálás is, és a szendvicset is gyorsan el lehet fogyasztani. De nem vagyok állandó vendég, általában csak akkor, ha erre a gyorsaságra van szükségem.

Egészségtelen... Minden egészségtelen mértéktelenül. Budapesten nőttem fel, igazából itt levegőt venni sem kellene, mert az is egészségtelen. :-)

2017. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!