Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó McDonald's-ba, és az...

Miért jó McDonald's-ba, és az ehhez hasonló kajáldákba járni és enni? Milyen íze van az itt készült hamburgereknek?

Figyelt kérdés
Egészségtudatos ember lévén kíváncsi vagyok az emberek véleményére, hogy miért szeretnek oda járni. Nem engem kell szapulni, hogy járj oda, kóstold meg, meg miért vagy ár kíváncsi..stb. A kérdés nem rám irányul. Szeretném megérteni az embereket, hogy miért jó nekik, ha oda járnak. Mennyi idő után éheznek meg. Árarány értékben meg vannak-e elégedve a kapott étel minőségével és mennyiségével.

2017. szept. 26. 19:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező...szerintem az emberek enni mennek oda, nem a sajtburger érzékszervi vizsgálatát elvégezni..eszik, mert finom. mit kell túlbonyolítani? sok alkotója van a kajának, édes, sós, savanyú..ha érdekel, kóstold meg. ha meg nem akarsz enni mert egészségtelen, akkor meg mit érdekel téged az íze, úgyse fogsz enni..Azt hiszed, majd itt valaki úgy leírja az ízt, hogy attól úgy érzed mint ha betolnál egy sajtburgert?
2017. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ez általában akkor opció, amikor megéhezek hazafelé, vagy ha a városban van dolgom, és később érek haza. Szóval én csak alkalmi gyorsétterembe járó vagyok. Erre a célra tökéletes, itthon meg van más étel is, csak amíg hazaérek, addig sem az van, hogy egész úton korog a gyomrom.

Változó, mert étteremtől függ, hogy milyenek az ételek, nem egyforma egy étteremláncon belül, főleg a szendvicsek, simán előfordul, hogy egyik étteremben jobban átsütik a húst, máshol kevésbé, valahol meg odaégetik.

Egyébként van, amit megtanultam itthon házilag is elkészíteni, mert ízlett. Például sikerült már házilag hamburger húspogácsát készítenem (a fagyasztott mirelitek nem váltak be, próbáltam azokat is, utánajártam, hogyan tudnék én rendes alapanyagokból, tehát darált húsból készíteni, mi kell hozzá, hogyan kell fűszerezni, a vicc az, hogy a legegyszerűbb recept bizonyult a legjobbnak), illetve az egyik láncnak van egy reggeli szendvicse, ami nagyon ízlett, és azt itthon is elkészítettem már párszor (bacon, tükörtojás és sajt van a zsömlében, szóval semmi extra).

2017. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező te amúgy élsz is, vagy csak a körülötted lévő világot analizálod, mint valami gép? Szerintem kezeltesd magad.
2017. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Finomak de en nem megyek gyakran. Legutobb mikor kajalni mentunk akkor inkabb rendes etteremben ettunk hamburgert es kettonkre kb 1.200al fizettem tobbet borravaloval egyutt.
2017. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Látom, egyeseknek nem sikerült értelmezni azt, hogy nem engem kell szapulni, hanem a kérdésre kéne válaszolni.


Képzeld, van életem, azonban lehetek kíváncsi az emberekre és véleményükre egy adott témával kapcsolatban, nem?

Egyébként mindenki magából indul ki. Tehát inkább akkor te szorulnál kezelésre. Segítsek neked?

2017. szept. 26. 20:29
 16/32 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm szépen a válaszukat. :)
2017. szept. 26. 20:29
 17/32 anonim ***** válasza:
49%
Ritkán eszek ilyen helyen, ha mégis, azt a kiszolgálás gyorsasága miatt. Beütöm az automatába a rendelésemet(Ausztria), kártyával fizetek, legfeljebb 2 perc múlva kész, 5 perc alatt megeszem és már mehetenkis. Ha éttermi menüt eszek, az a kiszolgálással együtt legalább fél órámba telik.
2017. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
A Meki az jó. Ehető, finom, egyedi. Tudsz még egy olyan kajáldát mondani, hogy xy íz, mint ahogy meki íz? Na ezért jó.
2017. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Akik oda járnak és ott esznek, nem gondolnak arra, hogy esetleg ez mennyire egészségtelen és káros a szervezetükre nézve?

De ha meg tudják, akkor miért járnak oda?

2017. szept. 26. 20:33
 20/32 anonim ***** válasza:
Járnék én étterembe is, csak nincs mindig időm rá. Ezek gyorsak, kérek, már hozzák is, ha elvitelre kérem, akkor papírtasakban, amíg megvárom a buszt, addig megeszem, és megyek tovább a dolgomra, illetve elfogadják a SZÉP kártyát, mostanában kapok ilyen cafeteriát a munkahelyemen.
2017. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!