Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó McDonald's-ba, és az...

Miért jó McDonald's-ba, és az ehhez hasonló kajáldákba járni és enni? Milyen íze van az itt készült hamburgereknek?

Figyelt kérdés
Egészségtudatos ember lévén kíváncsi vagyok az emberek véleményére, hogy miért szeretnek oda járni. Nem engem kell szapulni, hogy járj oda, kóstold meg, meg miért vagy ár kíváncsi..stb. A kérdés nem rám irányul. Szeretném megérteni az embereket, hogy miért jó nekik, ha oda járnak. Mennyi idő után éheznek meg. Árarány értékben meg vannak-e elégedve a kapott étel minőségével és mennyiségével.

2017. szept. 26. 19:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én másfél éve nem ettem semmilyen húst de a Mekis sajtburger valami olyan eszméletlen finom,hogy szinte az egyetlen hús íz amit tisztán érzek ha ragondolok.

Valami drog tuti és erről van is sok cucc a neten...Arról is,hogy nem penèszesedik meg stb stb..

2017. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, kiváló az egészségem, nem vagyok hízékony, abba a néhány alkalomba nem fogok belebetegedni, amikor ilyeneket eszek, mert sietek, de megéheztem út közben. Gyorsabban átmegy rajtam, mint hogy ideje lenne ártani.
2017. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező,

Rengeteg dolog van az életben ami kártékony, nem kéne csinálni, visszanézve butaság, stb.

Mégis megtesszük. Miért? Mert élvezni kell az éeltet, akár egy mekis burger evéssel, akár bungee jumpinggal.


Keress valami filozófia kört, ott szívesen beszélnek majd veled az olyan mély témákról, hogy miért esznek a Mekiben.

2017. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

#22

Örülök, hogy jó az egészséged, maradjon is meg, azt kívánom, hisz az egészség a legdrágább kincs. :)


#23

Milyen jó lett volna, ha kihagytad volna a személyeskedéses részt! Szánalmas vagy.


" Mert élvezni kell az éeltet"

Akkor légy részeg minden hétvégén, lődd be magad droggal, bulizzál minden hétvégén, d..gj amennyit csak akarsz, ha neked ez az értékrended, oké.

Nekem a szórakozás másból áll, más az értékrendem.


És ki mondta, hogy az életet élvezni kell? Esetleg lehet élvezni az életet, szeretnéd élvezni az életet.


Magyarból nem tanították meg neked, hogy a kell kifejezést a kényszerre, kötelességre használják, amit muszáj, hogy megtegyél?



Köszönöm szépen a többi választ. :)

2017. szept. 26. 20:54
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
Szeretek a mekiben enni, bár én elsősorban nem burgert, hanem a reggelijüket meg a húst szeretem ott. Finom. Hogy kifejtsem neked: Pont elég sós, ropog a panír, a reggeliben meg isteni a tojás állaga a finom baconnel. Igen egészségtelen, tisztában vagyok vele, de ennyitől nem halok meg. Egy csomó mindent iszunk, eszünk, szívunk be a levegővel, ami egészségtelen. Én teszek eleget a szervezetemért, ahhoz, hogy ne kelljen pánikba esnem, ha néha ilyeneket eszek. Ez is csak fehérje, zsír meg szénhidrát. Nem látnám értelmét az életemnek, ha mindig csak azon stresszelnék, hogy miben mi a káros és nem engednék meg magamnak néha ilyeneket. Felnőtt ember vagyok, szeretek enni, szeretek jókat enni és megtehetem, hogy megegyek valamit, ha megkívánom. Ennyi.
2017. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem voltam bunkó, szánalmas meg pláne nem, aki egy ilyen témát ilyen mélyen boncolgat, az egy filozófia klubban szerintem kifejezetten jól szórakozna.

Megnyugtatásul: soha nem ittam alkoholt, cigiztem, drogoztam és bármilyen hasonló kaliberű rossz szokás.

Mekibe menni szoktam, de kétlem, hogy ennek akkora hatása lenne bármire is.

Rendben, nem kell élvezni az életet, de a legtöbb ember erre törekszik. És amíg nem ártanak másoknak, ezt úgy érhetik el, ahogy csak szeretnék.

2017. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
68%
Gondoltam, hogy a kérdező nem véleményekre kíváncsi, csak "meg akarja téríteni az egészségteleneket". Önmagát isteníti, aki pedig ellent mond neki azt mocskolni kezdi.
2017. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a kedvenc a McChicken szendvics, már vagy 2003 óta kajálom néha, akkor még 399 volt, most már nem eszek olyat, mert vagy 890-re felment. Bár ki tudnám fizetni, de ennyit nem ér meg, úgyhogy inkább nem. Néha azért veszek belőle, amiért nagyon okés, a fehérje dúsnak tűnő vastag csirkemell, ami finom és jó is, biztos felfújják valamivel, de legalább nem érezni, és csodás egyveleg a jégsalival meg a majonézzel együtt.

Nemrég kajáltam egy nagyon drága étteremben, 40 ezer felett hagytam ott, apró falatokra. Hazafelé még éhes voltam, és a mekiben kötöttem ki... Szóval ha kaja, akkor meki, ha puccoskodás, akkor bármi más, de akkor számolok is azzal, hogy sosem lakok jól máshol. Vagy még olyan helyek, mint Westend kajáldák, ahol megveszek egy kiadós tál ételt, jól is lakok vele és íze is van, de az a zsírmennyiség meg krumpli az felér vagy 6 sajtburgerrel. Szóval itt is-ott is beviszed azt, csak nem veszed észre.

2017. szept. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert finom és jól esik, nekem ennyi elég. Sosem az érdekelt, hogy valaki szerint káros vagy nem káros.

Amúgy meg ez a milyen íze van... ha életedben nem ettél málnát és azt írom, hogy málna ízű, akkor tudni fogod? Kb. ugyanez a kategória.


Részemről ha az volna a kérdés, hogy hosszabb élet, de lemondásokkal tele vagy rövidebb, de nem mondok le semmiről, akkor inkább az utóbbi.

2017. szept. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen az őszinte választ. :)


#27

Az, hogy te mit hiszel, az a te dolgot. Azonban vigyázz, nehogy az egód miatt tévesen ítélj meg másokat!

2017. szept. 27. 09:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!