Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen "német" imádó...

Miért ilyen "német" imádó mindenki?

Figyelt kérdés

Ismerek több olyan embert aki egyszerűen szinte megszállotja a németeknek meg a nazismusnak, úgy hogy (amennyire lehet mai világban lehet) eredeti magyarok. Akkor kapok agyvérzést mikor velem egykorú MAGYAROK mondják hogy “Deutschland über alles” ami annyit jelent: Németország mindenekelőtt és akkor néha ezt spécizi a karlendítés... Ez azért is érdekes, mivel én félvérként se istenítem németországot, ugyanakkor magyarországot se. Meg látom hogy “huh mennyire kiakarok menni “németbe” mert az mennyire nagyon menő”... A kivándorlás a kommunizmus leválltása óta nem menő, de mindegy is. Természetesen megértem azokat akik külföldön élnek, mert ott jobb a megélhetési viszony. De ezek akik ezt mondják, egyszerűen nem látnak semmit a szemük előtt, csak a szép német autókat meg a habzsi dőzsi német embereket magyarországon. Pedig van azért ennek is hátulütője ha kimész, tudom. Ja meg a következő hogy beállítják németre a telefonjukat, gondolom hogy menőzzenek hogy nekik arra van beállítva aztán meg jó ha megértik hogy nicht meg ja. Na visszatérve, ti találkoztatok már ilyen emberrel aki megszállotja németországnak MAGYARKÉNT úgy hogy köze nincs vérileg hozzájuk?


14 éves vagyok, a korosztályomban ismerek ilyen embereket


2017. szept. 30. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A németek elég nagy befolyással voltak a magyar életre annak idején meg ma is, mondhatni Európai szinten. Egyszerűen azért. Erre jó példa az autók, nézz körbe mégis mennyi német van és mennyi egyéb. Vagy bár te nem igazán ismered, de a 90-es években is jól látszott ez német kacatokkal volt tele minden, a Zimmer Frei, meg ma is pl. itt a környéken minden második nyaraló németé.


A karlendítéses német imádat az pedig, 14 évesen a butaság, tudatlanság, eszetlen fanatizmus jele, semmi más. Ezzel akarnak menők lenni.

2017. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, általában minden ilyen karlendítő nagyképű..
2017. okt. 1. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!