Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel vágjak vissza hogy...

54cb0ad kérdése:

Mivel vágjak vissza hogy megtanuljon tisztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arról volna szó hogy busszal járok iskolába és van azon egy gyerek ilyen árvaházi, fekete vérű. 2 évvel kisebb nálam. Elég rossz természete van , hogy mindenkibe beleköt de nem úgy mint hogy agresszívan hanem egyfajta oltógátassal. Mikor kibe köt bele és a többi kacagja. Utobbi két napba történt az meg hogy nem a haverok közzé ültembe és én maradtma ugy mondva álló helyen és én lettem a célpontja. Eddig tisztelt egy részben a gyermek mert ha valamit csinált akkor meg mondtam neki hogy b****sz és ülj le a hátsodra , stb nem volt gond. Viszont most olyanokat mondott hogy nem tudtam mit mondjak rá vissza. Egy apro példával élnék. Múlt nyáron favágás közben látott az útról és elkezdett olyan dolgokat mondani. Hogy pl milyen ba****ul vágtam , meg hogy ö jobban vágja stb.. Erre hirtelen nem tudtam mit vissza szólni, inkább hallgattam. Ma is úgy sikerült hogy nem a tárasságomba kaptam helyet , végig zene hallgatással töltöttem az időm. Ö tette az eszét valaki mással , viszont mintha hallottam volna egy egy pillanatban hogy hülyeségeket mond rólam hogy a többi kacagja , meg fordultam és kérdeztem tőle hogy hogy van valami baj , agressiv kifejezéssel ekkor egyből mondta oo semmi semmi , mivel megijedt. Mikor száltam le elöre mentem az ajtohoz. És hallotam hogy megint valami gunyos megjegyzést tett rám. Vissza fordultam , és ugyan úgy megkérdeztem hogy mi van ? és vissza léptem egyet ekkor gúnyos módon mondta hogy oo nem neked mondtam, és biztosra lennék abba hogy még volt pár szó rólam miután leszáltam. A kérdés az lenne hogy mit kellene tegyek ? , mert nem akarok vicc tárgya lenni mert nem tudok vissza szólni , vágjam pofán ? Ezt nem akarnám mert nem szeretnék a szintjére lealacsonyodni , de lehet máshogy nem lehet. Eléggé önbizalom hiányos gyermek voltam eddig most nem akarnék visszaesni ezek miatt. Köszönök minden pozitív jelelegű választ.

#tisztelet #oltogatás #visszaszolni #száj karaté #megüssem
2017. okt. 11. 17:47
1 2
 11/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Az ilyenekkel szemben két fajta megoldási szint van.... 1. Leszarod 2. Nem szól semmit kifejezéstelen arccal végig hallgatja, majd úgy lefejeli 3 fele törik az orra...mivel te erre alkalmatlan vagy, marad az első :)
2017. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
10-es ez egy f..szság az ilyenek mindenhogy arcoskodnak, és az nem helyretétel, hogy olyan próbál meg szembeszállni vele tettlegességileg aki képtelen rá...okos enged :)
2017. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Vagy lehet én fejeztem ki rosszul magam. Megütni meg tudom , nem erről volt a szó , csak hogy ezt nem látom úgy mond értelmesnek , mert én lennénk az aki csak verekedéssel tudja megoldani a dolgokat és nem tud lazza lenni, s akkor most nem tudom hogy mi tevő legyek.
2017. okt. 11. 18:25
 14/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Az a baj totál olyanokon problémázol, aminek nincs semmi jelentősége, mert ez a személy semmi olyat nem mond, aminek nyomatéka lenne ...anyázás?! Minden hülye tudja....favágás közben látott és erről sztorizik?! Az ilyeneknél teljes kisebbségi komplexus van....van az a fajta ember, aki eleve úgy van beállítva nem kérdez, hanem üt...erre te alkalmatlan vagy, mert foglalkozol a következményekkel. Az ilyeneknek meg a legnagyobb félelme, hogy nem foglalkoznak velük... Erőlködik, és?! Aki ezt nem látja szánalmasnak az hülye....
2017. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fülhallgató?


Amúgy az ilyeneket azért nem jó megverni, mert én is általános iskolában összeverekedtem egy cigány gyerekkel folyamatosan piszkált.

Utána az ismerőseivel - akik nagy colos barmok voltak, megvárt suli után, hogy szépen megfenyegessen...

2017. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki bohóckènt viselkedik veled, tekints rá bohóckènt.
2017. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!