Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egy csomó...

Miért van az, hogy egy csomó ember szinte direkt megnémul ha ismerkedni akarsz velük?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordult már, hogy odamentetek emberekhez barátkozni, és mindenre egy szavas választ kaptatok aztán elhalt a beszélgetés? Olyanokról beszélek, akikről utána kiderült hogy elég társasági lények. Én ezt egyáltalán nem értem.

2017. okt. 13. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
erőltetettnek érzik a dolgot
2017. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretnének veled beszélgetni.
2017. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Vagy éppenséggel nincs olyan hangulatában.

Legutóbb hozzám is odajött egy tök cuki csaj, biztos telefnszámot is cseréltem volna vele, ha épp olyan kedvemben vagyok... de csak egy erőltetett beszélgetés lett belőle, aztán gyorsan le is koptam.

Sajnos az nem volt rám írva, hogy nem számítottam rá, hogy 4!!! órát kell majd orvosi alkalmasságira várnom, így éhes voltam, szomjas voltam, a tököm kivolt a világgal, ilyenkor az ember csak menni akar már a fenébe.

Van ilyen.

2017. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert ők nem feltétlenül akarnak veled.
2017. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen Magyarország :) Nem szeretik az idegeneket az emberek. :D
2017. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Vannak olyanok, akik megremulnek a hirtelen kozeledestol illetve nehezen oldodnak fel idegenek mellett. Ezert nem ajanlatos csak ugy odamenni es elkezdeni az idojarasrol meg tovabbi unalmas temakrol beszelni. Sokszor nagyon nehez, de spontannak es lazanak kell lenni( vagy csak annak tunni). Szemelyes pelda: volt olyan h elkezdtem valakinek csak ugy random temakrol beszelni, az illeto meg beijedt. Mivel tobbszor is talalkoztam vele, kialakult egy laza ismerosi viszony,ami baratsagga alakult.

Tehat ne add fel, legy nyitott, mosolyogj, nezz a masik szemebe! :)

2017. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

@Legutóbb hozzám is odajött egy tök cuki csaj, biztos telefnszámot is cseréltem volna vele, ha épp olyan kedvemben vagyok... de csak egy erőltetett beszélgetés lett belőle, aztán gyorsan le is koptam.

Sajnos az nem volt rám írva, hogy nem számítottam rá, hogy 4!!! órát kell majd orvosi alkalmasságira várnom, így éhes voltam, szomjas voltam, a tököm kivolt a világgal, ilyenkor az ember csak menni akar már a fenébe."


Na azért ennyire balfsznak nem kell lenni. Ha egy cuki csaj jön oda, és éhes meg szomjas vagy, az pont egy jó ürügy, hogy ezt közöld vele és elhívd kajálni.


Kicsit rövid az élet ahhoz, hogy egy cuki csajt kihagyjon az ember.

2017. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy legalább 1 milliárd olyan lány van, akit egy ember átlagosan cukinak gondol, nem hiszem, hogy sokat vesztett volna az illetékes válaszoló. :)
2017. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt odamész valakihez, felkészülsz testileg-lelkileg. Veszel egy nagy levegőt, összeszeded a bátorságodat, stb. Neki erre nincs ideje! Neki erre nincs alkalma. Odamegy hozzá egy vadidegen ember, ilyen-olyan ürüggyel megszólítja, természetes, hogy köpni-nyelni nem tud hirtelen.
2017. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, velem is előfordult már ilyen.

Az ilyen "lények", ahogy Te írtad. :D Általában zavarba vannak. Vagy a többi lehetőségek,...még sose beszéltetek zavarba van; nem bír mit szóba hozni, mert nem annyira ismer Téged, így "félénk"/visszafogott; (azaz nincs téma; közös kaland...,stb.) rosszabb esetben nem vagy neki szimpatikus és, így nem szeretne megismerni még jobban.

2017. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!