Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy van az, hogy mindenkihez...

Hogy van az, hogy mindenkihez egy csomó ember feljár?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok? Nem is értem ezt, mert velem nem szokott megtörténni, amikor valaki meséli, hogy: "A múltkor feljött ez, meg ez..." Ezt hogy csinálják? Hívják őket? Vagy csak úgy felugranak, mert olyan érdekes nekik az az ember vagy hogy? Nekem a tesómon kívül nem jár fel senki csak úgy. A családdal megszakadt a kapcsolat, barátokkal külön szoktunk találkozni. Hogy érjem el, hogy csak úgy feljöjjön vki hozzánk?
2016. szept. 23. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívják. Másként honnan tudod, hogy épp otthon van?
2016. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el őket. Szólj a barátoknak, hogy hétvégén otthon leszel, ha van kedvük ugorjanak fel.

Egyébként a legtöbb ember nem szereti, ha csak úgy váratlanul beállítanak hozzá. Szóval aki udvarias, az nem nagyon tesz ilyet, inkább akkor megy, ha előre meg volt beszélve. Szóval gondolom, az ismerőseidnél is úgy van, hogy azért tartják a kapcsolatot és megbeszélik, hogy majd mennek egymáshoz, nem csak úgy hirtelen megjelennek a semmiből :)

2016. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3 évig nagyon jó helyen laktunk, közel voltak a barátok. Na, akkor hetente többször is volt, hogy feljöttek. Volt, hogy csak odaszólt a barátnőm, hogy 5 perc múlva nálunk van, és jött.

Imádtam ezt az időszakot, mindig nyüzsgés volt, jöttek-mentek a barátok. Nagyon jó volt.

Aztán el kellett költöznünk 1 éve, sajnos muszáj volt. A világ végére. Na, azóta senki nem jár nálunk max 2-3 havonta egyszer

2016. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is sokszor feljönnek a haverok/rokonok, de nyilván előtte megbeszéljük, hogy jönnek. Elég fura lenne, ha csak úgy ideállítana akármyelikőjük is... na meg bunkó dolog is persze.
2016. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!