Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan rajtam kívül...

Van még olyan rajtam kívül aki nem szokott járni bulizni és 25 év alatti?

Figyelt kérdés

Én 20 éves fiú vagyok, nem járok bulizni, nem szeretek, meg nem is lenne kivel. Életemben max 10x voltam ilyen helyen, de úgy érzem, hogy ez nem az én világom.:/


Ti mit szoktatok csinálni péntek, és szombat este, amikor a legtöbb fiatal bulizik?

Légyszi leírod azt is, hogy hány éves vagy!


Köszi

20f


2017. okt. 27. 21:27
1 2
 11/17 anonim válasza:

a 6 os válaszolóhoz hasonlóan én is 1x voltam meg engem se hív senki+

18F vagyok _DDDD

2017. okt. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
vagy is 18 vagyok csak nem lány hanem fiú na
2017. okt. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyszer se voltam még és az iskolai keretek között is kerültem.

Jelenleg vagy megyek ismerőshöz, úgymond kissebb közösségbe, vagy olyanhoz aki szabadabb munkavégzést folytat, tehát a biztonsági szolgálatnál.

2017. okt. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyok egy közösségbe járós alkat, meg a koncerteken rengeteg az elitista, iszákos megmondóember, pénzem sincs élőzenére egyébként (klubbulikról beszélek - igen, nincs egy ezresem sem, örülök, ha kajára marad, és ez nem tréfa...ja, és itt lakom az isten háta mögött, szóval az utazás sem két forint). Inkább itthon zenélek, meg is alapítottam az egyszemélyes zenekaromat, ahol csak magamnak alkotok, mindent magam csinálok, ez afféle ,,szobaproject". Már csak egy dobszerkó kell meg felvevőcuccok, és minden perfekt. Ja, és még egy barátnő is, valamint stresszmentes élet, akkor fognak igazán klappolni a dolgok.


22/F

2017. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én se szoktam bulizni járni. Egyszerűen nem az én stílusom.


22/N

2017. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

F19 - Most lettem egyetemista, így nyilván heti 2-3 buliba is mehetnék, de nem teszem. A szorgalmi időszak is szent, pláne a hétköznapok. Péntek este elmegy egy kocsmázás vagy hasonló, de egész félévben hétköznap estéken bulizni... felelőtlenség. Egyébként nem vagyok antiszociális vagy deviáns, csak megtartom azt a rendet, ami gimiben is ment. Péntek vagy szombat este buliztunk 2-3 hetente, és elég volt.

A hétköznapi bulik idején én az egyetemen vagyok, mondjuk a könyvtárban, vagy a koliban haverkodom az emberekkel, de nem a diszkóban verem magam.

2017. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten utálom a bulikat. Nem szeretem azt a sok trágya embert aki minden félét művel, hogy szórakoztassa a többit... Nagyon sok hülye, szar hely is van idehaza. Valószínű ezért nem szeretnek sokan szórakozni járni.


Mindenkinek a legjobban kedvelt elfoglaltsága a fontos. Pl motorozás, festés, kirándulás. Aki nem képes semmire az megy bulizik egész álló nap, ameddig bírja mert nem tud mit kezdeni magával és csak a haveroknak él.

2017. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!