Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan, hogy ment a...

Volt már olyan, hogy ment a hasatok és nem bírtátok tovább de nem tudtatok elmenni wc-re?

Figyelt kérdés
elmesélnétek hogy történt?
2017. nov. 10. 00:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Idős ismerősöm mesélte, hogy fiatal korában távolsági busszal járt dolgozni, 1-1.5 órát utazott a munkahelyére és munka után ugyanennyit haza úgy, hogy közben egyszer sem állt meg a busz. Egyszer hazafelé menet felszállt a buszra, és már akkor érezte, hogy valami nem oké a hasával. Gondolta, hogy kibírja hazáig, de csak egyre rosszabb lett, majd kb. félúton járt, amikor eljutott arra a szintre, amikor már csak imádkozol és lelkileg próbálsz felkészülni a szégyenre. Mikor már tényleg csak pillanatok választották el attól, hogy összef*ssa magát, pont lerobbant a busz és ki tudott szaladni, hogy egy eldugott helyen gyorsan elintézze a dolgát :D
2017. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

máskor írd ki magyarul!


fostatok már be? hogyan?

2017. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lóhalálban hazafutok,

Azt hittem, hogy szarni fogok,

Reped gatya, szakad ing,

Lett belőle egy nagy fing.


Lent az utcán másképp jártam,

Határozott fingot vártam,

Kiengedtem akarattal...

Tele lett a gatyám szarral.

2017. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13!


ha lenne tízszeres zöld tenyér akkor azt nyomtam vón


saját gondolat?

2017. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na gyerekek ezért kell minden nap jó büdös házipálinkát inni,az fertőtleníti a gyomrot,nincs hasmenés.
2017. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!