Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatal lányként egyedül menni...

Fiatal lányként egyedül menni bulizni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós típus. Nem igazán érdekelt.

Először 15 éves korom körül fogant meg bennem a gondolat, hogy elmennék buliba, de végül nem lett belőle semmi. Anya sem engedte volna még.

Idővel ez az érzés elmúlt. Most újra az van, hogy mennék.

A probléma annyi, hogy a baráti társaságom szintén nem szeret bulizni. Így arra gondoltam lehet egyedül kellene kipróbálnom. Bár félek kicsit.

Egyedül nem is tudnék feloldódni és csak ülnék. Abban meg semmi jó nincs.

Vagy ennek ellenére mégis menjek?

17l



2017. nov. 12. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Éppen az előbb ütöttem be a google keresőjébe a következő kifejezést "bulizós helyek Budapesten".


Nézegettem a választékot és arra gondoltam, hogy talán a belvárosi részek (V. VI. VII. kerület) biztonságosabbak lehetnek a lakóépületek sűrűsége miatt.


De valószínű, hogy a belépő ára éppen ezért borsos lehet... ez a tippem.

2017. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Figyelj,nem régen mentem egyedül de azt mondtam soha többet veszélyesnek nem mondanám,azért nem árt vigyázzni hanem hogy rohadt unalmas volt. És pár idiótán kívül senki nem jött oda és k** hosszú volt. Szóval én mondtam hogy többet tuti nem. Olyan unalmas estém még sosem volt. Arról nem beszélve kicsit sem szar érzés hogy mindenki mulat barátaival te meg érted ott... Szóval én azt mondom ne,bármi megtörténhet,mondjuk én figyelek magamra nem arról van szó,én tudon kezelni ezeket a helyzeteket,nem veszem úgy fel,próbálok kimenekülni ha olyan van. De nagyon nem jó ötlet,unalmas is meg veszélyes is ne tedd! Mindennek eljön az ideje várni kell!
2023. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!