Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan bizonytalan...

Miért olyan bizonytalan nagyon sok lány?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor mikor meg ismerek egy lányt az elején minden klappol,erősnek mutatja magát,mosoly mögé rejt mindent.

Aztán szép lassan kiderml,hogy egyáltalán nem magabiztos,sőt nem fogadja el magát és nem is nagyon szereti önmagát.

És ebből mindig konfliktus születik,mert azt várja el,hogy mindig egy tükör legyek aki szépeket mond rá.

Természetes,hogy egy nőnek és persze egy férfinak is alapvetően kellenek visszacsatolások és jólesik mindenkinek,ha bókolnak neki vagy kedves szavakkal illetik,de miért függője ennek sok ember?

Mintha folyton ebből merítene és csak így érzi magát szerethetőnek.

A másik nagy érdekesség,hogy hol van a spiritusz?a kalandvágy?


Volt egy barátnőm akivel bármibe beletudtam ugrani.

Hajnalban kitaláltuk,hogy vonatozzunk át Romániába három napra és szivódjunk fel kicsit.

Vagy csak felszöktünk egy panel ház tetejére borozni és csillagot nézni.

Mostanság meg folyton parás csajokkal futok össze.



2017. nov. 13. 00:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

9-es, kitől kell megvédeni a családot? Ezek mind ilyen semmilyen dolgok. Igenis, a "szőri" ciki, és a férfiak többsége menekül tőle (nekünk persze el kell fogadni a szőrös férfiakat, és engem például egész életemben lenéztek, mert utálom a szőrt mindenkin mindenhol).


De az erő, védelem - van rengeteg egyedülálló nő gyerekkel, őket naponta megtámadják?

2017. nov. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Ami kimaradt: én is szeretnék csak úgy spontán elmenni valahova, messzebb és jobb helyre, mint Románia, de munkám van.
2017. nov. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Én azt mondanám, megváltozott a világ! Körülöttünk minden folyamatosan változik és mi magunk is. Tény, hogy a 70-es években nyíltak a lányok és inkább ők udvaroltak a fiúknak. Mostanra belefáradtak, hisz ez egy fordított dolog lett. A fiúk mindent megkaptak első alkalomra, szabad szerelem természetessé vált. Aztán a lányoknak kezdett hiányozni a hódítás, hogy a fiú fusson utána, de ez mára nem tér vissza. A fiúknak sincs már igazi ösztönzés. Az internet, mobil és minden más felgyorsult, hogy életből mindent kihasználjon egy fiatal. De mi lesz ezután? Érdemes megvizsgálni a próféciákat melyről a Biblia beszél. Napjainkban pontosan úgy teljesedik amit a Teremtő leíratott, felismerhető, hogy az utolsó napokban élünk. Minek az utolsó napjai? Nem a föld és nem az élet vége, hanem az istentelen, gonosz emberi társadalom végét jelenti. Azt, hogy egyetlen kormányzat fog uralkodni és csodálatos áldásokat áraszt az engedelmes emberiségre. Ennek utána nézhetsz!
2017. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem csak parás csajok vannak, próbálj meg ne olyanokkal összefutni.

Amúgy mi az összefüggés a kalandvágy és az önbizalomhiány között? Attól hogy magabiztos, még nem törvényszerű, hogy kalandszeretőnek kell lennie.


Szerintem senki sem várja el tőled, hogy tükör legyél, inkább olyan fiúval kellene összeálljanak, akivel találnak, aki nem hurcolná őket olyan helyekre, ahova nem akarnak menni.(mert nem mindenki egyforma és nem ugyanazt szereti minden ember)

Meg olyannal aki kellően érezteti velük a szeretetét, nem támasztanak elvárásokat az írányukba. Talán a kalandvágyó igényeiddel menj más lányokhoz.

2017. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

+hozzáteszem az előbbihez.

Attól, hogy nem akarnak részt venni bármiben, még nem jelenti azt, hogy nem kalandvágyóak. Nem mindenki egyforma, és nem mind olyan mint te.

Ha elvárja, hogy szeretgesd és ez neked teher, akkor mindenbizonnyal nem illetek össze.

2017. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen elvárom,mert ilyen beállítottságú vagyok.

Utálom az elfásult,lapos kapcsilatokat ahol lustaság meg a kényelem miatt elszürkül minden.

Kell a spontaneitás.

És nem azért várom el mert seggf:-):-)j vagyok vagy szemét,hanem erre van igényem.

Pl. Az előző hozzászóló lánynak arra van igénye,hogy a pasi ne legyen szőrös,ettől ő sem lesz rossz és önző ember.

Az önbecsülés és a kalandvágy között semmi összefüggés.

Nem is értem miért keresed :D

2017. nov. 13. 12:42
 17/22 A kérdező kommentje:

A szeretgetés és az állandó megerősités között elég nagy szakadék van.


Mikor ő nem fogadja el magát,nem id szereti és ezt az űrt a külvilágból próbálja feltölteni.

Ott nem lesz szerelem.

Sem bizalom,de még csak szeretet sem.

2017. nov. 13. 12:45
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
De te hogy tudod 3 napra otthagyni a melót?
2017. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát boccs, te hoztad fel az összefüggést, nem értem hogy jön ide a kérdésbe.

Ha elvársz valamit, az azt jelenti, hogy olyan lányt keresel és olyanokkal foglalkozol, akik megfelelnek. És nem olyanokkal stresszeled magad, akik nem felelnek meg neked, és azon lovagolsz, hogy “ők miért ilyenek?”

Attól, hogy nekem sem felel meg a férfiak nagy része, még nem foglalkozok azzal, hogy kritizáljam őket, inkább olyanok felé fordulok, akik bejőnnek számomra. Nem kell minden lány megfeleljen neked, akivel összefutsz.

2017. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én pl. hasonló lány vagyok, mint az első bekezdésben leírt. Max. én csak próbálom magamat erősnek mutatni, de úgyis lerí rólam. Az oka nagyon egyszerű: a szüleim úgy vállaltak gyereket, hogy nem alkalmasak szülőnek, és szép lassan lerombolták már pici gyerekként is az önbizalmam. Akkor az emberben megfogalmazódik az, hogy ha az az ember nem szeret engem, akinek a leginkább kéne, akinek a vére vagyok, akkor más hogy szerethet? Főleg, ha azt hallja nap, mint nap, hogy nem szerethető, mert kövér, mert buta, mert antiszociális, mert szemtelen, mert nem elég lányos, mert ezmegaz (jogtalanul)... ezt akkor is nehéz levetkőzni, ha akár pszichológus segítségével rájössz, hogy nem a te hibád. Max. annyit tudok tenni, hogy figyelmeztetem magam, hogy ne menjek a másik agyára azzal, hogy visszaigazolást várok tőle, és nem is szoktam ezt kiharcolni úgymond, de néha meg pont emiatt magam alatt vagyok, ha nem érzem, hogy elég gyakran (ez alatt nem napi szinten értek) biztosítva lennék arról, hogy szerethető vagyok vagy szép.


A spontaneitásról annyit, hogy bizonyos szintig abszolút benne vagyok, de azért mivel már nem 16 éves vagyok, vannak kötelességeim is és vannak egyéb olyan dolgok is, amiket figyelembe kell vennem 8pl. egészségügyi okokból, orvosi előírásra kell követnem egy bizonyos étrendet és heti min. 2x edzenem... nyilván évi 1-2x lehet rajta picit lazítani. személyi edzőhöz járok pont amiatt, hogy biztos ne tegyem tönkre az ízületeimet, vele meg mindig egy hétre előre meg kell beszélni, mikor megyek... évi 1-2x oké, ha visszamondom, de rendszert csinálni ebből tahóság csak azért, mert a másik kitalálja, hogy most akkor aznap menjünk el fürdőzni pl. ... sem pl. a munkahelyemen nem tudok akármikor random időpontokban szabit kivenni, mert a munkatársaim elérhetőségétől is függ a dolog). Ja és olyat nem tennék, ami balesetveszélyes.

2017. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!