Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan bizonytalan...

Miért olyan bizonytalan nagyon sok lány?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor mikor meg ismerek egy lányt az elején minden klappol,erősnek mutatja magát,mosoly mögé rejt mindent.

Aztán szép lassan kiderml,hogy egyáltalán nem magabiztos,sőt nem fogadja el magát és nem is nagyon szereti önmagát.

És ebből mindig konfliktus születik,mert azt várja el,hogy mindig egy tükör legyek aki szépeket mond rá.

Természetes,hogy egy nőnek és persze egy férfinak is alapvetően kellenek visszacsatolások és jólesik mindenkinek,ha bókolnak neki vagy kedves szavakkal illetik,de miért függője ennek sok ember?

Mintha folyton ebből merítene és csak így érzi magát szerethetőnek.

A másik nagy érdekesség,hogy hol van a spiritusz?a kalandvágy?


Volt egy barátnőm akivel bármibe beletudtam ugrani.

Hajnalban kitaláltuk,hogy vonatozzunk át Romániába három napra és szivódjunk fel kicsit.

Vagy csak felszöktünk egy panel ház tetejére borozni és csillagot nézni.

Mostanság meg folyton parás csajokkal futok össze.



2017. nov. 13. 00:02
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Áh.

Rossz lehet :/

Mármint tényleg nagyon sokat számít az,hogy mennyire volt nyugodt az első pár év meg a melegfészek vagy annak hiánya.

Nagyon nagy teher,ha rossz a szülőkkel a kapcsolat.

Sajnálom,hogy ez történt veled :(.

Nekem elváltak,de az a baj,hogy bármennyre is távolságtsrtó az ember nem tud obktivn nézni rájuk és csakúgy elengedni a dolgokat.

Vagyis,nagyon nehéz.



Kritizálni meg semmiképp sem akarok senkit.

Sem elitélni,mert sosem tudhatom,hogy kinek mi nyomja a,lelkét vagy épp miért olyan amilyen.

Azt mondják azoknak van a legnagyobb szüksége szeretetre akiket a legnehezebb szeretni.

És ez tuti igaz,ha úgy igazán belegondolsz.


Szóval,nem kritizálok senkit csupán nem értem hova tűnt a varázs az emberekből.

Olyan soka bevannak feszülve,és minden olyan más,mint pár éve.

2017. nov. 14. 18:34
 22/22 A kérdező kommentje:

Hűvösség meg keseredettség nagyon sok arcon.

Bár lehet bennem a hiba.

Nemrég költöztem a fővárosba és lehet z mindig is így volt itt.

2017. nov. 14. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!