Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire működhet szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet szerintetek egy 25 éves lány és egy 21 éves fiú kapcsolata? Most van alakulóban, de bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történet, hogy 3 hónapja megismerkedtünk, először közömbösnek tűnt és én is neki, de ismerősnek jelölt, rám írt, és azóta egyre szimpatikusabb, és én is neki, erre egyértelműen utalt. Viszont van köztünk 4 év korkülönbség a javamra, és ez kicsit visszatart az egésztől, félek, hogy nem értenénk meg egymást komolyabb kérdésekben, mert úgy látom, sok dologban ő még kicsit éretlenebb nálam. Nincsenek a közeljövőben házasság-gyerek-terveim, tudnék rá "várni", csak nem tudom, ez így az elején nem okozna-e gondot, ha netán összejövünk.
2017. máj. 21. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nekem 5 évvel fiatalabb a barátom :-) Én 25 vagyok,ő 20 :-) Természetesen működhet,ez csak rajtatok múlik.Az én barátom pl.sokkal érettebb gondolkodású,mint sok korombeli.A házasság - gyerek témával meg nem korai kicsit foglalkozni,ha tulajdonképpen még össze se jöttetek? Egy 25 éves fiúval is kellene legalább 4-5 év,hogy összecsiszolódjatok,biztos legyen a kapcsolatotok a házasság előtt,met abba nem lehet csak úgy beleugrani idegenekkel,ha fiatalabbak nálunk ,ha nem:-) Tehát egy kapcsolatnak,hogy kipróbált legyeb ígyis-úgyis kell pár év,és 4-5 év múlva ő is idősebb,érettebb,felkészültebb lesz.
2017. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Leírom a saját példám. Én voltam az idősebb 23 a lány pedig 19. Barát szinten jól elvoltunk, de amikor kapcsolat lett belőle akkor rájöttem, hogy egyáltalán nem vagyunk egy szinten. Nekem teljesen más volt az értékrendem mint Neki. És ez később sem javult, mindegy mennyit beszéltünk róla. Neked kell döntened, ezt csak példaként írtam, de azért mérlegeld magadban, hogy mibe is vágnál bele.


24/F

2017. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

én is ettől tartok, mint az előttem szóló, hogy értékrendben, gondolkodásban, célokban jelenleg túlságosan különbözünk, viszont nagyon jó olvasni az első pozitív példáját!Le a kalappal előttetek, és igazad van, ez egy olyan helyzet, amit csak az idő tud megoldani. :)

2017. máj. 21. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell ismerni és meg kell tudni ő hogyan vélekedik bizonyos dolgokról. Nekem egy 3 évvel fiatalabb sráccal volt dolgom annak idején. Egy 3 éves kapcsolat lett belőle, de nagyon sokat tűrtem és nyeltem, mert az életünk pont azon szakaszában találkoztunk, amikor ő bekerült az egyetemre és kitárult előtte a világ, én pedig éppen kifelé haladtam ebből. Sokszor összeegyeztethetetlennek tűnt ez a dolog, arról nem is beszélve, hogy azért egy nőnek ketyeg a biológiai órája ha tetszik, ha nem. Benne pedig gondolat szinten sem merült fel, hogy a közeljövőben házasság legyen ebből. Nem akartam azonnal, de azért 27-28 évesen szerintem már ideje. Ő ekkor még csak 24-25 volt, minimum 10 évet akart várni ezzel a kérdéssel.
2017. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!