Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti ezt szóvá tennétek a...

Ti ezt szóvá tennétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Összeszoktunk néhányan jönni egymás születésnapját megünnepelni.Az egyik barátnő időközben férjhez ment és azóta a férjét is hozza a születésnapi összejövetelre.Tavaly ígérte a férje ha az ő születésnapja lesz akkor elhív bennünket is bográcsra.Nagyobb társasága van és iylenkor összeszoktak jönni.Meg egyébként ha nagy ritkán kötetlenül találkozunk a férje is mindig szivesen bekapcsolódik a társalgásba.Abból azsületésnapi meghivásból nem lett semmi,tavaly sem az idén sem.Mikor az idei születésnapomon irtam a barátnőmnek,hogy várom a születésnapi összejövetelre(általában étterembe vagy hasonló helyre szoktunk elmenni) írta akkor majd jönnek a férjével.Mostmár gyerekük is van,de gondolom mi a kis gyerek születésnapjára se leszünk hivatalosak,a keresztelőre se hivtak meg bennünket.Nekem ez így nem tetszik,nem esik jól,hogy ők sehova se hívnak (kivétel a barátnő születésnapja)ő meg családostól beállít.Meg már nagyon ezeknek a születésnap ünnepléseknek sincs mindenkivel értelme, mert van akikkel nem is találkozunk nagyon évközben.Ha éppen valami gondom lenne nem ők lennéek akiket ez érdekelne.Megszokásból fenntartani valamit meg nincs értelme.

2017. nov. 15. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Eljárt az idő felettetek, legalábbis nekem ez jött le belőle. Nem kell szerződni meg megszakítani a kapcsolatot, de szemlátomást nő között erek a távolság. Sajnos ez az élet rendje (mármint s változás), nekem is nehezemre esett feldolgozni annak idején.
2017. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,másfelé orientálódtunk.Haragudni nem haragszom,igyekszem szétválogatni a dolgokat az életemben,lehet lazábbra is venni a baráti szálakat.Az a helyzet, hogy már nincs is kedvem neki beszélni önmagamról,ha megtud valamit másoktól vagy ha épp összefutunk úgyis jó.Mivel én is mindent másoktól,vagy utólagosan tudtam meg.
2017. nov. 30. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!